Jurbarke – sustitikimas dėl priedangų įrengimo daugiabučiuose namuose

0001_img_9933_1709723332
Jurbarkas
Jurbarko rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savivaldybė

Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko rajono vadovų ir savivaldybės teritorijoje esančių daugiabučių namų administratoriai dėl priedangų įrengimo. Susitikimo tikslas – aptarti priedangų daugiabučiuose namuose įrengimo klausimus.

Susitikime dalyvavęs savivaldybės patarėjas, atliekantis savivaldybės parengties pareigūno funkcijas Vidmantas Gliosas susirinkusiems gyventojams pateikė informaciją apie Jurbarko rajono savivaldybės parinktas priedangas, jų poreikį, įrengimui keliamus reikalavimus ir rekomendacijas.

Rekomenduojama priedangoms pasirinkti vidines patalpas, kurios būtų saugiai ir greitai pasiekiamos. Tai gali būti namo rūsys turintis mažiausiai du išėjimus. Patalpa turėtų būti ventiliuojama, turėti lengvai užsandarinamus langus. Pageidautina, kad jose būti įrengtas sanitarinis mazgas ir geriamojo vandens sistema.

Susitikimo pabaigoje buvo sutarta, kad daugiabučių namų administratoriai surengs susitikimus su savo namų gyventojais, kuriuose aptars priedangų klausimus ir norintys jas pažymėti specialiais ženklais kreipsis į savivaldybę.