Jungtinėse Valstijose socialiniam tinklui vaizdo įrašą daręs paauglys nušovė penkiametį

Jungtinėse Valstijose socialiniam tinklui vaizdo įrašą daręs paauglys nušovė penkiametį
Pasaulis
Freepik nuotr.
Etaplius.lt Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

JAV Minesotos valstijoje socialiniam tinklui su draugais vaizdo įrašą daręs trylikametis pašovė ir mirtinai sužeidė penkiametį, pranešė vietos policija.

Incidentas įvyko ketvirtadienį, kai šalyje buvo švenčiama Padėkos diena.

Taip pat per atskirą incidentą Atlantoje buvo nušautas dar vienas penkiametis vaikas, o viename Filadelfijos priemiestyje per Padėkos dieną nuo atsitiktinės kulkos žuvo vakarieniavęs vyras.

Nelaimė Minesotoje įvyko viename name, kuriame buvo penkiametis ir vaizdo klipą filmavę paaugliai, feisbuke pranešė vietos policija. Trylikametis iššovė ginklu ir kulka mirtinai sužeidė penkiametį.

Policija skelbia, kad pradinis tyrimas atskleidė, jog įvyko nelaimė, tačiau pridūrė, kad trylikametis buvo suimtas ir dabar yra nepilnamečių sulaikymo centre. Nei aukos, nei paauglio tapatybė nėra atskleidžiama.

Iš viso per Padėkos dieną buvo užfiksuoti mažiausiai 36 šaudymo atvejai.

Per pandemiją Jungtinėse Valstijose smarkiai padidėjo smurto panaudojant ginklą ir nužudymų skaičius ir dėl to pastarasis dešimtmetis šalyje yra laikomas mirtiniausiu, tačiau šie metai, kaip prognozuojama, tą rekordą viršys.

Statistika rodo, kad per penkis pirmus šių metų mėnesius JAV kasdien buvo nušauti maždaug 54 žmonės, palyginti su 40 per tą patį laikotarpį pernai.