Julijos Mildos Bulkienės rankdarbių paroda „Nėriniais dekoruotos šventės“

DSC08269
Šiauliai
Jurgita Taralė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) veikia ilgametės bibliotekos skaitytojos, Senjorų klubo narės Julijos Mildos Bulkienės nertų servetėlių, staltiesėlių ir takelių paroda „Nėriniais dekoruotos šventės“.

Rankų darbo nėriniai – vieni iš gražiausių rankdarbių, o parodos autorė yra įgudusi nėrėja. Neužtektų pasakyti, kad tai – ypatingo kruopštumo ir išbaigtumo darbai, kuriuose susipina ir lietuvių liaudies meno tradicijų, ir klasikos, ir modernumo bruožai. Turbūt svarbiausia Julijos Mildos nėrinių ypatybė yra ta, kad jos takeliais ar staltiesėlėmis nebūtų gėda papuošti stalą sutinkant net pačius garbingiausius svečius, sukurti pakilią nuotaiką ypatingų švenčių proga. Rankdarbių meistrė ne kartą yra dovanojusi bibliotekai savo išskirtinio grožio darbų, jais dekoruojama aplinka kalėdinių ir kitų svarbių renginių metu.

Advento laikotarpis, artėjančios žiemos šventės Šv. Kūčios ir Kalėdos – itin tinkamas laikas aplankyti parodą „Nėriniais dekoruotos šventės“, susipažinti su J. M. Bulkienės kūryba, pamatyti kitas bibliotekos erdves puošiančias kalėdines dekoracijas ir susikurti sau šventinę nuotaiką.

Maloniai kviečiame!

Paroda veiks iki sausio 18 d.