Jubiliejinis „Marijampolė music park“ festivalis atsisveikino su nuostabiu kamerinio orkestro, gitaros bei vokalo skambesiu ir tango šokio aistra

370548327_683744763787501_7382748752306543194_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Nuskambėjo baigiamasis dešimtojo festivalio „Marijampolė music park“ koncertas MUZIKA IR ŠOKIS | Užmarštis su nuostabia šv. Kristoforo kamerinio orkestro (meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas) atliekama muzika, žavingosios Egidijos Mačiulytės vokalo skambesiu, nepakartojamais Chris Ruebens gitaros garsais ir charizmatiškais Vilniaus tango teatro (rež. Sigitas H. Repšys) šokėjų Emmanuel Riquelme ir Alexis Gonzalez (Argentina) bei Rūtos Keller ir Ievos Eisimantės aistringu tango šokiu ir koncerto vedėjo Vytenio Pauliukaičio įtaigiu žodžiu.

Už padovanotus nuostabius muzikinius rugpjūčio vakarus,  išskirtinius dešimtmečio koncertus ir atlikėjus pristatančią parodą bei leidinį, už šių metų festivalio ypatingos muzikos nepakartojamą skambesį  nuoširdų padėkos žodį tarė Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis: „Jubiliejinis „Marijampolė music park“ festivalis baigėsi padovanodamas išskirtinį koncertą. Dešimt metų, kiekvieną vasarą, šis projektas buria marijampoliečius įvairiose miesto erdvėse ir kiekvieną kartą nustebina savo kūrybiškumu, leidžia mėgautis jaukia atmosfera. Ačiū visiems atlikėjams, organizatoriams ir žinoma šio festivalio sielai ir sumanytojai Eglei Kasteckaitei metai iš metų puoselėjančiai koncertines idėjas, buriančiai žmones ir pavertusiai „Marijampolė music park“ neatsiejama bendruomenės dalimi“.

Atsiveikindami  su dešimtuoju „Marijampolė music park“ festivaliu ir dėkodami už nepakartoją  muzikos šventę, su nekantrumu lauksime kitais metais vyksiančio festivalio, vel stebinančio muzikinėmis programomis ir žavinčio Lietuvos bei užsienio šalių atlikėjų profesionalumu.