Joniškyje vyks eglučių surinkimo akcija

Joniškis
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Joniškio rajono savivaldybė

Kasmet per žiemos šventes visų mūsų namus papuošia žaliaskarės eglutės, kurios džiugina mūsų širdis ir sukuria namuose jaukumą ir šventinę nuotaiką. Liūdna, tačiau šventėms praėjus su eglutėmis tenka atsisveikinti.

Joniškyje eglutės bus surenkamos iš daugiabučių namų atliekų surinkimo aikštelių sausio 10 dieną. Atkreipiame daugiabučių namų gyventojų dėmesį, kad nupuoštos eglutės, eglių šakos turi būti be metalinių ar kitų detalių ir tvarkingai sudėtos daugiabučiam namui priklausančioje atliekų surinkimo aikštelėje.

Žagarės gyventojus prašome savo žaliaskares (be metalinių ar kitų detalių) pristatyti į Žagarės seniūnijos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę (Rengių g. 41, Žvelgaičių k., Žagarės sen., Joniškio r.).

Prašome gyventojų nepalikti eglučių kiemuose, po balkonais, neteršti savo ir kaimynų gyvenamosios aplinkos, o taip pat nedėti šakų ir eglių į pusiau požeminius atliekų konteinerius. Individualių namų gyventojai, turintys tokių eglučių, privalo jas patys tinkami susmulkinti ir panaudoti savo namų reikmėms (biokurui, kompostui ir pan.).

Surinktos eglutės ir šakos bus išvežtos ir perdirbtos į ekologišką biokurą ir kompostą.