Joniškyje bus įžiebta natūrali ir miesto istoriją menanti Kalėdų eglė

20221210_201409
Joniškis
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Joniškio rajono savivaldybė

Gruodžio 8-ąją Šiaurės Lietuvos širdyje, Joniškyje, bus įžiebta natūrali ir miesto istoriją menanti Kalėdinė eglė.

Tradiciškai bus puošiama gyva eglutė, auganti prie Joniškio kultūros centro esančios estrados. O angelais ir žibintais išpuoštos viešosios erdvės sukurs jaukią Kalėdų laukimo atmosferą ir skleis gerumo šviesą.

Joniškio kultūros centras miesto parke sukurs magišką kalėdinę atmosferą su daug šviesų, instaliacijų, šviečiančių sūpynių ir stebuklingų kampelių. Miesto mokyklos buvo kviečiamos prisidėti prie parko puošimo ir pagaminti specialius šviečiančius Kalėdinius žibintus, kurie skleis gerumo šviesą. Taip pat Joniškio miesto aikštės ir skverai pasipuoš baltais mokyklų ir Joniškio kultūros centro gamintais angelais. Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu bus įžiebtas ir magiškas miesto parkas.

Miestelėnus džiugins „Kalėdos ant ratų“ – Kalėdų senelio ir svitos pasivažinėjimas miesto gatvėmis, sustojimai ir pasibuvimai įvairiuose gyvenamuosiuose Joniškio kvartaluose bei aikštėse, vaikus džiugins ir Kalėdinio traukinuko atrakcija. O Joniškio miesto aikštėje įsikurs Kalėdinė vaikų ir jaunimo erdvė.

Visą gruodžio mėnesį rajone vyks įvairios Advento-Kalėdų nemokamos edukacijos bei užsiėmimai, žaidimai vaikams ir suaugusiems.

Kviečiame visus susipažinti su rajono šventinio maratono renginiais.