Sportas2018 m. Vasario 4 d. 17:09

„Jonavos“ futbolininkai išplėšė lygiąsias su Rygos klubu

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

28238

Draugiškose futbolo rungtynėse šeštadienį „Jonavos“ komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Rygos RFS (Latvija) ekipa.

Nuo pat rungtynių pradžios jonaviškiai intensyviai kontroliavo kamuolį. Agresyvus puolimas oponentų aikštės pusėje, protingas žaidimas prie savųjų vartų. Jau 8-ąją rungtynių minutę „Jonava“ išprovokavo kampinį, po kurio komandos gynėjas Arūnas Klimavičius smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus. Deja, oponentų džiaugsmui teisėjas užfiksavo nuošalę. Draugiškoms rungtynėms nebūdingas agresyvus žaidimas lėmė, jog per pirmąją rungtynių dalį buvo parodytos net keturios kortelės. 40-tąją rungtynių minutę, latvių ekipa, stabdydama žaibišką Lauryno Stonkaus ataką, užsidirbo raudoną kortelę. Tiesa, dar prieš rungtynes treneriai susitarė, jog raudonos kortelės atveju, bus leidžiama atlikti keitimą, todėl mačas toliau vyko pilnomis sudėtimis. Iki pertrauką skelbiančio švilpuko komandoms pasižymėti nepavyko - švieslentėje degė rezultatas 0:0.

Po pertraukos, aikštėje pasirodė pirmieji keitimai. Agresyvus žaidimas tęsėsi, tačiau kamuolys daugiau laiko praleido „Jonavos“ ekipos baudos aikštelėje. 68-ąją minutę, po kontraversiško teisėjo sprendimo nefiksuojančio nuošalės, pirmieji pasižymėjo RFS žaidėjai. Tai dar labiau pažadino FK „Jonava” ekipą kautis iš visų jėgų. Nuostabus Klaudijaus Upsto žaidimas rungtynių pabaigoje atnešė vaisių - puolėjas „terorizavo“ latvių gynėjus, neleido atsikvėpti vartininkui. Paskutinės, 90-os minutės metu, dešiniuoju kraštu prasiveržęs gynėjas sėkmingai perdavė kamuolį baudos aikštelėje esantiems draugams. Kamuoliui atsidūrus kairiajame krašte pasižymėjo Kleras Hehas, ryžtingu smūgiu nuginklavęs RFS ekipos vartininką. „Jonavos“ komandos džiaugsmą palydėjo teisėjo švilpukas, skelbiantis rungtynių pabaigą. Jonaviečiai išplėšė lygiąsias paskutinėmis sekundėmis prieš rungtynių pabaigą.

Jonavos komandos strategas Filipe Ribeiro po rungtynių džiaugėsi, jog pagaliau mato darbo rezultatą.

„Džiaugiuosi šiomis rungtynėmis. Vaikinai parodė charakterį ir išplėšė lygiąsias prieš stiprią komandą. Manau, kad tai - nuoseklaus darbo rezultatas. Vis labiau suprantame vieni kitus: tiek žaidėjai išsiaiškina ko reikalaujame mes, tiek mes išnaudojame žaidėjų stipriąsias puses. Žinau, jog ateityje būsime dar geresni. Reikia dar laiko ir darbo, tačiau būsime pasiruošę kovoti dėl pergalių kiekvienose rungtynėse, prieš bet kurį oponentą“, - sakė treneris.