Jonavoje įžiebta Kalėdų eglutė

Jonavoje įžiebta Kalėdų eglutė
Kaunas
A. Reipos nuotr.
Reporteris Edita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šį sekmadienį Jonavos Santarvės aikštėje – teatralizuota Kalėdų eglės įžiebimo šventė „Uždegam Kalėdas“.

Šventės metu įžiebta pagrindinė šių metų Jonavos eglė, pasirodė įvairūs Kalėdų personažai, veikė dirbtuvėlės, Kalėdų paštas. Jonaviečiams taip pat skiriamas atlikėjo Vido Bareikio koncertas ir šventiniai fejerverkai.

Jau trečius metus iš eilės kartu su pagrindine miesto egle nušvinta ir įspūdingas Kalėdinių eglučių miestelis. Daugiau nei 70 viena už kitą gražesnių, įdomesnių ir įspūdingesnių eglučių vėl kuria nepakartojamą šventinę nuotaiką bei skleidžia kalėdinę dvasią Jonavoje.

Kartu su eglutėmis įžiebtas ir šventiškai papuoštas naujasis pėsčiųjų tiltas per Žeimių gatvę, o Sąjūdžio aikštėje tarp išbarstytų paauksuotų deimantų jonaviečių laukia interaktyvi Dovana – magiška dovanų dėžė ir stebuklingas Kalėdų Senelio krėslas viduje.

Joninių slėnio eglė. Janytės Dvinelytės nuotr.

Aukso spalva šiemet vyrauja ir pagrindinės Kalėdų eglės papuošime. Be to, Jonavos eglė šiemet pirmą kartą skleidžia ne tik šviesą ir šventinę dvasią – ji kvepia vanile ir mandarinais.

„Matydami grįžtančias gyvų eglių puošimo tendencijas, nusprendėme šiemet jonaviečiams kiek tai įmanoma sugrąžinti šį džiaugsmą: pristatome dirbtinį Alpių eglės medį, apsuptą mediniais kalėdiniais nameliais, kurie išsaugoti natūralūs, nedažyti, tikro medžio spalvos. Tikimės, kad šventinę nuotaiką dar labiau sustiprins kalėdinis eglės kvapas“, – sako Jonavos miesto seniūnė Eglė Pinkevičienė.

Sekmadienį įžiebus pagrindinę Jonavos miesto eglę, vėliau, gruodžio mėnesio savaitgaliais Santarvės aikštėje vyks įvairūs šventiniai renginiai.

Parengta pagal Jonavos sav. inf.