Jonavoje antro rinkimų turo gali ir nebūti: socialdemokratas M. Sinkevičius gavo per 70 proc. rinkėjų palaikymo

Jonava
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Jonavoje antro mero rinkimų turo gali ir nebūti. Skaičiuojant pirmojo turo balsus, matomas aiškus lyderis – socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius.

Suskaičiavus 18 iš 26 apylinkių balsus, M. Sinkevičius turi 70,79 proc. rinkėjų balsų. Antrasis lieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narys Gintaras Stašionis su 8,21 proc. rinkėjų palaikymo.


Remiantis dabartiniais rezultatais, socialdemokratų partija kol kas užsitikrina daugiausiai mandatų – 16. Antroje vietoje pagal mandatų skaičių į miesto tarybą yra LVŽS su 3 mandatais.


Politinis komitetas „Mūsų Jonava“ ir Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos turi po 2, o Liberalų sąjūdis ir „Darbo partija“ – po 1 mandatą į miesto tarybą.


Iš viso Jonavos rajono mero rinkimuose dalyvavo 7 kandidatai – Žilvinas Galimovas (Liberalų sąjūdis), Gintas Jasiulionis (TS-LKD), Vitalijus Jaroščenka („Darbo partija“), Reneta Kučinskienė (Lietuvos regionų parija), Bronislavas Liutkus (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Mindaugas Sinkevičius (Lietuvos socialdemokratų partija) ir Gintas Stašionis (LVŽS).