JK karalius Karolis III naująjį „Karūnos“ sezoną žiūrėjo, tačiau dėl emocionalumo jo nebaigė

JK karalius Karolis III naująjį „Karūnos“ sezoną žiūrėjo, tačiau dėl emocionalumo jo nebaigė
Pasaulis
„Youtube“ stop kadras.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  dailystar.co.uk

Nesenai buvo išleistas 5-asis „Karūna“ sezonas, kuris narplioja prieštaringai vertinamas karališkosios šeimos temas: caro giminaičių Romanovų mirtis, Karolio III ir princesės Dianos santuoka, Elžbietos II sesers princesės Margaret meilės netektis.

Serialas sukurtas pagal karalienės Elžbietos II gyvenimą, pranešama, kad jį žiūri ir kai kurie karališkosios šeimos nariai. Karališkosios šeimos komentatorė ir autorė Katie Nicoll pranešė, kad serialo naująjį sezoną žiūrėjo ir Jungtinės Karalystės karalius Karolis III, tačiau kai istorija pradėjo rutuliotis aplink jo santuoka su pasaulį palikusia princese Diana, jam tai tapo „per skausminga“.

„Man buvo pranešta, kad Kamila žiūrėjo visus sezonus, ar ji jau matė naujausiąjį sezoną negaliu atsakyti. Iš princo Hario komentarų aišku, kad jis serialą tikrai matė, tačiau nieko nežinau apie princą Viliamą“, – užsienio žiniasklaidai teigė Katie Nicoll.

Kalbėdama apie karalių ji teigė, kad jis peržiūrėjo beveik visą sezoną, tačiau nesugebėjo įveikti paskutinės serijos, kurioje Diana pradeda ruoštis į kelionę Prancūzijoje, kur ir neteko gyvybės. Pasak K. Nicoll – „tai jam buvo per daug skaudu ir asmeniška“.

Serialas „Karūna“ ištyrė svarbiausias karalienės Elžbietos II gyvenimo akimirkas, naujausias sezonas pasakoja apie 1990-uosius metus ir šį dešimtmetį Karališkąją šeimą kamavusią įtampą. Šiame sezone daug dėmesio skiriama princesės Dianos legendiniam interviu, kurį  1995 m. ji davė BBC „Panoramai“.

Tai pirmasis šio serialo sezonas pasirodęs po karalienės Elžbietos II ir princo Philipo mirties. Anksčiau pasirodę sezonai susilaukdavo tam tikros karališkosios šeimos narių reakcijos.

2021 m. sosto įpėdinis, princas Viliamas pasisakė prieš jo mamos interviu su BBC atkūrimą, nes tai šeimai buvo skausmingas įvykis. „Šis interviu labai pakenkė mano tėvų santykiams ir nuo to laiko šis įvykis įskaudino daugybę aplinkinių žmonių“, – kreipdamasis į tautą kalbėjo Viliamas.