Jiezno paramos šeimai centro direktorė mini 60 metų jubiliejų

Jiezno paramos šeimai centro direktorė mini 60 metų jubiliejų
Kaunas
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Savivaldybės meras A. Vaicekauskas su komanda 60-ies metų jubiliejaus proga pasveikino Jiezno paramos šeimai centro direktorę Jūratę Virginiją Žukauskienę. „Džiaugiamės ir vertiname Jus, kaip vadovę, dėkojame už labai atsakingą ir pareigingą darbą bei iniciatyvas“, – sakė meras, palinkėdamas direktorei sveikatos, sėkmės, laimės ir darbų sūkuryje nepamiršti savęs.

Daug gražių padėkos žodžių jubiliatei skyrė ir kiti savivaldybės vadovai. „Labai malonu dirbti su vadovu, kuris puikiai tvarkosi, turi idėjų. Jūs esate atrama mums tada, kada reikia“, – prisimindama pastarųjų metų įvykius, susijusius su institucine globos pertvarka, bendruomeninių vaikų globos namų kūrimu, prieglobsčio prašytojų apgyvendinimu, pandemijos iššūkiais ir kitomis situacijomis, ir išreikšdama dėkingumą kalbėjo administracijos direktorė J. Zailskienė.
Sveikindama mero pavaduotoja L. Jakinevičienė pabrėžė ne tik profesines, bet ir žmogiškąsias gero vadovo savybes – nuoširdumą, šiltumą, kurios ypač svarbios dirbant tokioje jautrioje srityje.   
Turėti svajonių, jas gyvendinti, nebijoti iššūkių, kurie grūdina ir skatina eiti į priekį, linkėjo administracijos direktorės pavaduotojas A. Marcinkevičius.
Prasmingą gyvenimo sukaktį sausio mėnesį paminėjusi J. V. Žukauskienė prisipažino buvusi nustebina dėmesio ir gražių žodžių. Dėkodama savivaldybės vadovams už sveikinimus direktorė patikino esanti dėkinga likimui už tą gyvenimo kelią, kuriuo pasirinko eiti. „Nors ir sunku būna, kartais nepakeliamai, bet aš myliu savo darbą. Man patinka vaikai ir darbas su vaikais“, – sakė PŠC vadovė.
Pedagoginį darbą J. V. Žukauskienė dirbti pradėjo 1986 m. Paramos šeimai centrui (buvusiems Jiezno vaikų globos namams) vadovauja nuo 1995 metų.