Jautriausi vyrai pagal Zodiaką: jie puikūs partneriai ir draugai

portrait-handsome-smiling-stylish-hipster-lambersexual-model-sexy-man-dressed-pink-tshirt-trousers-fashion-male-isolated-blue-wall-studio
Lietuva
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Zodiako ženklai dažnai asocijuojasi su tam tikromis savybėmis arba šių savybių rinkiniu. Vieni vyrai, gimę po tam tikru ženklu, pasižymi atkaklumu, kiti – tiesumu ar uolumu. Tačiau kurie vyrai pagal Zodiaką yra jautriausi?

Begalė veiksnių formuoja žmogaus asmenybės bruožus. Astrologų teigimu, didelę įtaką tam turi ir gimimo data. Atskleisime, kurie vyrai pagal savo Zodiako ženklą yra patys jautriausi.

1. Vėžys (birželio 22 d. – liepos 23 d.)

Jautriausiųjų karūną galėtume skirti Vėžių atstovams. Šie žmonės yra valdomi emocijų. Vėžiai dažnai būna empatiški, supratingi, jautrūs ir emocionalūs. Vyrai, kurie gimę po šiuo ženklu, pasižymi rūpestingumu, todėl yra puikūs partneriai kuriant šeimą. Vėžiai akimirksniu geba įsijausti į kito kailį, suprasti jo emocijas bei tinkamai reaguoti.

2. Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vyrai, gimę po šiuo Zodiaku, taip pat jautrūs. Jų emocinės reakcijos į situacijas gali būti labai intensyvios. Žuvų atstovai labai stipriai įsijaučia į kitų žmonių kančią ir sunkiai išgyvena kitų skausmą. Tai vienas empatiškiausių Zodiako ženklų, kuris ne tik supranta kitą, bet ir nori jam padėti. Be to, vyrai, gimę po šiuo ženklu, neretai linkę ieškoti dvasinės prasmės gyvenime.

3. Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Dvyniai vyrai jautrūs, jeigu kalbėtume apie socialinę nelygybę. Jie tikri kovotojai už tiesą ir teisybę pasaulyje. Šio ženklo atstovai lengvai užmezga ryšius su kitais žmonėmis ir gali būti jautrūs kitų žmonių emocijoms ir poreikiams. Dėl to Dvyniai – puikūs bendraminčiai. Jų jautrumas plika akimi matyti bendravime su kitais žmonėmis – jie ne tik išklausys, bet stengsis palaikyti, suprasti ir padėti.