Jaunųjų Pagėgių lengvaatlečių pasirodymai (FOTO)

Pagėgiai

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

27214

Šių metų sausio 6 dieną Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai, lydimi trenerės Alvyros Jankantienės, vyko į Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybas „Žemaitijos taurė 2018“ I-ąjį etapą. Varžybos vyko Klaipėdos lengvosios atletikos manieže. Trečiąją vietą iškovojo Natkiškietė Augustė Baužaitė šuolio į aukštį rungtyje (1.40 m.) Ketvirtą vietą 300 m. bėgime (50,52 s.) užėmė Nereta Lukošiūtė.

Foto galerija:

1.PNG

Sausio 12 dieną Pagėgių meno ir sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse. Jaunių grupėje dalyvavo 5 sportininkai: Nojus Šeputis ir Eitvydas Šalkauskas įveikė 1,70 m. aukštį ir pateko į Lietuvos čempionatą. Jaunimo grupėje dalyvavo du sportininkai. Gustina Norkutė 60 m. bėgime iškovojo ketvirtąją vietą ir teisę dalyvauti Lietuvos jaunimo čempionate.

2.PNG

Sausio 19 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės. Šiose aukšto lygio varžybose dalyvavo lengvaatlečiai iš visos Lietuvos - šešių didžiųjų miestų ir 31 rajono. Dalyvavo ir 4 sportininkai iš Pagėgių savivaldybės. Devintąsias vietas užėmė du sportininkai: meno ir sporto mokyklos auklėtinė Augustė Baužaitė (aukštis – 1,40 m., mokytoja Alvyra Jankantienė) ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos mokinys Tomas Valentinas (1000 m. – 3:25,76 s., mokytoja Danutė Baltrušaitienė).

3.PNG

Sausio 20 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų varžybos „Žemaitijos taurė 2018“ I etapas. Trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo meno ir sporto mokyklos auklėtinis Jovydas Povilionis (mokytoja Alvyra Jankantienė).