Jaunučių plaukimo čempionate – šiauliečių pasiekimai

Roberto Šuipio nuotr.

Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“Šaltinis: Etaplius.LT

305230

Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate, vykusiame Alytuje, birželio 14-15 d., Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ jaunieji sportininkai iškovojo ne vieną medalį.

14 m. ir jaunesnių berniukų grupėje Marijus Tručinskas tapo 200 m plaukimo nugara rungties čempionu. Atstumą jis įveikė per 2 min 20,85 sek. ir užnugaryje paliko 24 varžovus. Jį ruošia treneriai Paulius Povilionis ir Aneta Astrauskaitė.

Laurynas Jocius (tr. Andrius Bičkus) pelnė sidabro medalį po 200 m plaukimo peteliške rungties (2 min 26,99 sek.; 10 dalyvių)

14 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje Ugnė Petrauskaitė iškovojo aukso medalį 100 m plaukimo nugara rungtyje (1 min 10,09 sek.; 52 dalyvės). Dar du sidabro medalius šiaulietė laimėjo, 200 m nuplaukusi nugara (2 min 34,89 sek.; 28 dalyvės) ir 50 m - laisvu stiliumi (28,52 sek.; 97 dalyvės).

Otilija Petrauskaitė tapo 400 m plaukimo laisvu stiliumi rungties čempione (4 min 45,29 sek., 22 dalyvės), o perpus trumpesnę distanciją ji nuplaukė per 2 min 17,20 sek. (59 dal.) ir tapo trečia.

Augustė Baristaitė, 100 m plaukdama peteliške, finišavo antra (1 min 10,60 sek.; 16 dalyvių).

Merginas varžyboms ruošia treneris Robertas Šuipis.

Estafetės 4 po 100 m laisvu stiliumi rungtyje šiauliečių komanda (Liepa Meliešiūtė (tr. Paulius Povilionis, Aneta Astrauskaitė), Augustė Obrikytė (tr. P. Povilionis, A. Astrauskaitė), Ugnė Petrauskaitė (tr. R. Šuipis), Otilija Petrauskaitė (tr. R. Šuipis) pelnė trečią vietą. „Delfino“ sportininkės finišavo po 4 min 22,85 sek. Rungtyje varžėsi 15 komandų.

Estafetės 4 po 100 m kompleksiniu plaukimu rungtyje kitai „Delfino“ komandai (Ugnė Petrauskaitė, Augustė Baristaitė, Viltė Martinaitytė, Otilija Petrauskaitė) taip pat pavyko atplaukti trečiai (4 min 49,84 sek.; 15 komandų).