Jaunos šeimos pomėgiai ir supermaisto produktų atradimai tapo verslu per karantiną

Jaunos šeimos pomėgiai ir supermaisto produktų atradimai tapo verslu per karantiną
Vilnius
Asmeninio archyvo nuotr.
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pandemija atnešė daugeliui verslų naujus iššūkius ir sunkumus dėl kurių teko ne tik keisti planus, bet ir sustabdyti veiklą. Tačiau e.komercijos verslui laikas tapo pats tinkamiausias ir šis laikotarpis paskatino du jaunus sutuoktinius Žydrūnę ir Gediminą įkurti “Vitaminbar” prekinį ženklą ir elektroninę parduotuvę.

Meilė sportui ir sveikai subalansuotai mitybai - jauną šeimą atvedė į supermaisto kelią, kuris paskatino ne tik domėjimąsi supermaisto produkcijos nauda, bet ir tapo neatsiejama mitybos dalis, leidusi jaustis visada energingiems ir produktyviems tiek darbuose, tiek sporte, o vėliau tapusi ir idėja verslui.

2021 m. kovo mėnesį įkurto prekinio ženklo „Vitaminbar“ elektroninė parduotuvė tapo pirmieji Estijos prekinio ženklo „Be More“ supermaisto produkcijos linijos ambasadoriais ir partneriais Lietuvoje, o vėliau ir vieni pirmųjų plačiai žinomų Europoje ir Amerikoje prekinio ženklo „Your Super“ supermaisto mišinių prekybininkais.

Visi parduodami supermaisto produktai yra sukurti mitybos specialistų, siekiant užtikrinti geriausių veikliųjų medžiagų derinį. Produktų ingredientai kruopščiai atrenkami ir natūraliai džiovinami, ar džiovinami šaltyje, kur išsaugoma visos maistinės medžiagos, skonis bei kvapas. Produktai yra natūralūs, be konservantų, ar pridėtinio cukraus ir svarbiausia lengvai pritaikomi mityboje, tiesiog gaminant sveikuoliškus kokteilius, užkandžius, desertus.

Prieš metus įsikūrusi prekinio ženklo “Vitaminbar” elektroninė parduotuvė toliau augina savo bendruomenę ir siekdama skatinti žmones eiti sveikos gyvensenos keliu, atsižvelgė į klientų poreikius ir kartu bendradarbiaujant su moksliniu institutu sukūrė savo pirmąjį produktą “Graceful Fox” maistinių skaidulų mišinuką - lieknėjimui. “Graceful Fox” tai kakavos skonio mišinukas pagamintas iš natūralių ingredientų, tokių kaip: kakavos, džiovinti pieno miltelių, gliukomanano, topinambų, imbiero, kviečių sėlenų, pankolių sėklų ir juodųjų pipirų. Šis mišinukas turi teigiamą poveikį žarnynui ir maistinių skaidulų dėka padeda jausti ilgai išliekantį sotumo jausmą, o derinant kartu su sveika mityba ir sportu yra puiki pagalbinė priemonė mažinant kūno svorį.

Visus propaguojančius sveiką gyvenseną, ar norintiems žengti šį žingsnį – jauna šeima Žydrūnė ir Gediminas kviečia kiekvieną norintį prisijungti prie “Vitaminbar” bendruomenės ir išbandyti jų kuriamus receptus, bei parduodamus “Your Super” ir “Be More” supermaisto produkcijos ir žinoma “Vitaminbar” sukurtą skaidulų mišinį “Graceful Fox”. Sveika ir subalansuota mityba nėra sudėtinga, o dideli pokyčiai prasideda nuo mažų dalykų.

Remiamas turinys