Jaunikis sukėlė pasipiktinimą, kai tuoktis atvyko gulėdamas karste

Jaunikis sukėlė pasipiktinimą, kai tuoktis atvyko gulėdamas karste
Pasaulis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vestuvių svečiai liko suglumę dėl jaunikio sprendimo link altoriaus būti nešamam karste. Kurioziška istorija socialiniame tinkle „TikTok“. Komentatoriai neslėpė pasipiktinimo.

Niekas negali ginčytis, kad juokas vestuvėse yra geras ženklas, tačiau jaunikio pokštas su katafalku ir karstu mažai kam pagerino nuotaiką. „TikTok“ diskutuojama ar pora tikrai turėjo gražiausią dieną savo gyvenime.

„TikTok“ vaizdo įraše, kurį paskelbė vartotojas @tobz88, matyti, kaip jaunikis praėjimu link altoriaus nešamas juodame karste. Vestuvių svečiai suglumę.

Komentavusieji vaizdo įrašą neslėpė šoko ir pasipiktinimo dėl jaunikio veiksmų: „pasakyk, kad nenori tuoktis, to nesakydamas“, „gal tai gotikinės tematikos vestuvės, bet labai negražu“, „būčiau išsiskyręs dar prieš sužinodamas, kad mano atroji pusė taip padarys“.

Išgarsėjęs jaunikis pakomentavo tokį savo sprendimą.

„Mintis buvo tokia: ilsėkis ramybėje, mano senasis aš, nes praeityje nebuvau labai geras žmogus. Mano sutuoktinis gėjus, vestuvių ceremonijos metu iš karsto neišlipo nuotaka. Karste buvau aš – fotografavausi, ilsėjausi“, – paaiškino vyras.

Jo partneris Jayde'as Wayne'as prisipažino, kad apie karstą nežinojo ir nebuvo labai patenkintas.

Nepaisant to, pora susituokė ir teigia esantys labai laimingi jaunavedžiai.