Jau aišku, kaip atrodys Kelmės rajono taryba: kam atiteko daugiausia mandatų?

Kelmė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kelmės rajonas po pirmojo turo mero dar neturi. Į antrąjį turą pateko partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatas Ildefonsas Petkevičius ir Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas Stasys Jokubauskas. Tačiau tarybos sudėtis jau aiški.

Kandidatų į Kelmės rajono tarybos narius sąrašus rinkėjams buvo pateikusios 8 politinės partijos. Daugiausia mandatų atiteko partijai „Laisvė ir teisingumas“. Jie gavo 10 mandatų iš 25. Pagal rinkėjų pirmumo balsus, į tarybą patenka:

1. Ildefonsas PETKEVIČIUS
2. Kęstutis BILIUS
3. Vytautas BARKAUSKAS    
4. Albertas BRAZAS    
5. Egidijus ŽELVYS
6. Vidimantas PARNARAUSKAS    
7. Tadas KASPARAS
8. Diana RAZMINIENĖ
9. Nemira SUTKIENĖ    
10. Danutė LAIVIENĖ

Antroje vietoje liko Lietuvos socialdemokratų partija. Jiems atiteko 6 mandatai. Pagal rinkėjų pirmumo balsus, į tarybą patenka:

1. Stasys JOKUBAUSKAS    
2. Emilija KVIETKUVIENĖ    
3. Algirdas STEPONKEVIČIUS
4. Vitalija LUKOŠEVIČIENĖ
5. Irena JANUŠIENĖ
6. Dainius IVOŠKIS

Po 2 mandatus pasidalijo netgi keturios partijos: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Liberalų sąjūdis, Lietuvos žaliųjų partija ir  ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Pagal rinkėjų pirmumo balsus, į tarybą atitinkamai patenka Eimantas GAJAUSKAs ir Janina SKEBERDIENĖ, Lina MILAŠAUSKIENĖ ir Evaldas KMITAS, Lina SAMULYTĖ ir Daiva ANTANAVIČIENĖ, Saulius MOCKUS ir Tautvilas PUTVIS.

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ gavo 1 mandatą. Rinkėjų valia į tarybą patenka Jolita KORYZNIENĖ.

Be mandatų liko Darbo partija.