J. Cameronas įrodė, kad Džekas turėjo mirti „Titanike“

J. Cameronas įrodė, kad Džekas turėjo mirti „Titanike“
Pasaulis
Wirestock nuo­tr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Režisierius Jamesas Cameronas sako, kad atliko mokslinį tyrimą, pagaliau įrodantį, kad Džekas turėjo nuskęsti filmo „Titanikas“ pabaigoje.

Paskutinėje filmo scenoje pagrindiniai veikėjai Džekas ir Rouzė kovoja su tikimybe išgyventi, kai „Titanikas“ nugrimzta į Atlanto vandenyną. Jiedu bando išsilaikyti nenuskendę, tad įsikimba į nuolaužų gabalą, kad apsisaugotų nuo skendimo ir hipotermijos šaltame vandenyne.

Džekas supranta, kad vienintelis būdas Rouzei išgyventi yra leisti jai plūduriuoti ant nuolaužos, o jam likti vandenyje, tiesiog įsikabinus į plaustą. Deja, taip plūduriuodamas Džekas ir miršta.

Visgi, bėgant metams, žmonės spėliojo: argi iš tikrųjų jiems abiem neužtektų vietos, jei Rouzė tik šiek tiek pasitrauktų? Ši dvejonė netgi buvo „Mitų griovėjų“ epizodo tema, kur komanda padarė išvadą, kad jiedu būtų galėję plūduriuoti pakankamai ilgai ir būtų išgelbėti, jei tik būtų pririšę gelbėjimosi liemenę prie nuolaužos apačios.

Tačiau režisierius Jamesas Cameronas planavo kitaip. Režisierius ne tik paaiškino, kad „Džekas turėjo mirti“, nes istorija buvo apie pasiaukojimą, bet ir sako, kad su komanda atliko mokslinę šios situacijos analizę.

„Mes atlikome mokslinį tyrimą, kad visą šį reikalą pagaliau paliktume ramybėje bei kartą ir visiems laikams nutrauktume spėliojimus“, – „Postmedia“ sakė J. Cameronas. Jis pridūrė, kad buvo atlikta teismo ekspertizė su hipotermijos ekspertu.

„Pasamdėme du kaskadininkus, kurių kūno masė buvo tokia pati kaip Kate ir Leo, ant jų ir viduje įdėjome jutiklius, tuomet jie paniro į ledinį vandenį ir išbandėme, ar jie galėjo išgyventi įvairiais būdais. Ir atsakymas buvo toks, kad jie abu negalėjo išgyventi, – sakė jis. – Tik vienas iš jų.“

Parengta pagal Iflscience.com