Įvyko Tauragės regiono savivaldybių susitikimas su ekspertais iš Suomijos

IMG_9286-1536x1024
Pagėgiai
Pagėgių savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pagėgių savivaldybė

Vasario 13 dieną Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos ekspertai iš Suomijos p. Pekka Kuosmanen, p. Markku Pekurinen ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos projektų vadovas p. Antti Moisio.

Kartu su kitų Tauragės regiono savivaldybių, pirminių sveikatos priežiūros centrų, rajonų ligoninių, socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovais ir kitais ekspertais, susitikime dalyvavo Pagėgių savivaldybės atstovai: Vicemerė Aušra Zongailienė, Patarėja (savivaldybės gydytoja) Kristina Tutlienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Vaitiekienė bei VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ direktorė Laima Lukošienė.

Vykęs susitikimas yra Centrinės projektų valdymo agentūros kartu su Vyriausybės kanceliarija įgyvendinamo projekto, kurį finansuoja Europos Komisija ir kurio paslaugos tiekėjai yra Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), dalis.

Susitikimo tikslas – išgirsti Suomijos ekspertų siūlymus, kuriuos būtų galima pritaikyti Tauragės regione, teikiant gyventojams kokybiškas ilgalaikės priežiūros paslaugas.