Įvyko tarptautinis tinklinio turnyras Rietavo savivaldybės mero taurei laimėti

Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.

246284

Vienas iš prasidėjusios tradicinės Mykolinių šventės Rietave renginių – rugsėjo 17 d. vykęs tarptautinis tinklinio turnyras Rietavo savivaldybės mero taurei laimėti. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos arenoje vyko moterų ir vyrų tinklinio turnyrai, kuriuose savo jėgas išbandė šešios moterų ir šešios vyrų komandos.

Atkaklios kovos vyko nuo ryto iki vėlaus vakaro. Džiugi naujiena – puikiai visą turnyrą žaidę Rietavo tinklininkai nesuklupo ir iškovojo 1 vietą. Rietaviškių moterų komanda be pralaimėjimų žygiavo iki pat finalo, tačiau finalinėse varžybose joms teko pripažinti Gargždų SC komandos pranašumą. Antroji vieta taip pat puikus ir džiuginantis moterų komandos pasiekimas.

Moterų tinklinio komandų rezultatai: 5–6 vietas užėmė Šiaulių „Uniqa arena“ ir Klaipėdos Universiteto komandos, 4 vietą – Kauno komanda, 3 vietą komanda iš Gulbenės (Latvija), 2 vietą Rietavo komanda, 1 vietą Gargždų SC komanda. Geriausia turnyro žaidėja pripažinta Gargždų SC tinklininkė Karolina Curukova.

Vyrų tinklinio komandų rezultatai: 5–6 vietą užėmė Telšių ir Gulbenės (Latvija) komandos, 4 vieta atiteko Tauragės tinklinio klubui „Šilas“, 3 vieta – Kelmės tinklinio klubui „Spartakas“, 2 vieta – Gargždų SC, na o 1 vietos nugalėtojais tapo Rietavo tinklinio komanda. Geriausias turnyro žaidėjas – Rietavo komandos tinklininkas Andrius Mikalauskas.

Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė (švietimui), laikinai einanti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus pareigas Jolanta Grevienė, skyriaus vyr. specialistas (sportui) Mantas Vaičekauskas pasidžiaugė puikiai pavykusiu turnyru ir padėkojo visoms turnyre dalyvavusioms komandoms. Komandos apdovanotos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais. Organizatoriai dėkoja visoms komandoms už puikias kovas tinklinio aikštelėje, sukurtas ypatingas emocijas ir padarytą neeilinę tinklinio šventę Rietavo mieste.