Įvyko Šilutės rajono savivaldybės Socialinių reikalų komiteto posėdis

socialinis
Šilutė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šilutės rajono savivaldybės inf.

Lapkričio 16 d. įvyko Socialinių reikalų komiteto posėdis Šilutės pirmojoje gimnazijoje.

Posėdyje dalyvavo: Šilutės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dainora Butvydienė, Šilutės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ved. pavad. J. Jankauskienė, Šilutės rajono savivaldybės. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus spec. V. Kubaitienė Šilutės pirmosios gimnazijos direktorė L. Spirgienė.

J. Jankauskienė pristatė 2022–2023 m. m. Šilutės rajono savivaldybės VBE pasiekimų analizę. Pasidžiaugta, kad 2023 m. VBE (valstybinių brandos egzaminų) rezultatai yra geresni nei 2022 m. Diskutavo apie 2024 metų naujoves, visų dalykų tarpinius patikrinimus 11 klasėje.

D. Butvydienė informavo, kad planuojama mokyklas aprūpinti papildomomis skaitmeninėmis priemonėmis, kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai.

V. Kubaitienė pateikė informaciją apie atnaujintą ugdymo turinį (UTA). Diskutavo, su kokiomis problemomis susiduriama, kokios pagalbos reikia ir kuo galima pasidžiaugti.

Laima Spirgienė pateikė informaciją apie UTA gerąją praktiką Pirmojoje gimnazijoje. Kalbėta apie suformuotą STEAM klasę mokykloje, mokytojų ir mokinių dalyvavimą Tauragės STEAM centre ir gautų žinių pritaikymą mokykloje.