Įvyko padėkos vakaras, skirtas Pamario krašto verslininkams

img_3498
Šilutė
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerai Tomas Budrikis ir Daiva Žebelienė gruodžio 14-ąją sukvietė Pamario krašto verslininkus, statybos, transporto, maitinimo, prekybos ir maisto gaminimo paslaugas teikiančių įmonių vadovus, ūkininkus, turizmo sektoriaus atstovus į Padėkos vakarą.

Jo metu nuoširdžiausias ačiū ištartas beveik šimtui įmonių vadovų, kurie rūpinasi, kad Pamario krašto gyventojai turėtų darbo vietas, plėtotų verslą ir gamybą.

„Džiaugiuosi, kad įmonėms, esančioms Šilutės rajono savivaldybėje, sekasi. Jūs kuriate darbo vietas, vystote gamybą, puikiai reprezentuojate savivaldybę ir, žinoma, esate tie, kurie pritraukiate žmones likti gyventi Pamario krašte. Todėl šiuo ypatingu adventiniu laikotarpiu  susiklostė graži tradicija ištarti jums ačiū už verslo kūrimą. Dėkojame, kad kasmet taip aktyviai dalyvaujate ir noriai bendradarbiaujate“, – susirinkusiuosius pasveikino meras V. Laurinaitis.

Šia tradicija pakviesti Šilutės krašto verslininkus ir padėkoti jiems už verslo vystymą pasidžiaugė ir Seimo narys Zigmantas Balčytis. Sveikinimo žodžius tarė Šilutės evangelikų liuteronų kunigas Remigijus Šemeklis.

Visiems verslo atstovams įteikti specialūs rankų darbo apdovanojimai „Ačiū už verslo vystymą“ bei Savivaldybės 2024 m. proginiai sieniniai kalendoriai.