Įvyko 2023 metų Marijampolės krepšinio forumas

410007730_747105497451427_4587397333167165944_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybės inf.

Vakar P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įvyko Marijampolės krepšinio formumas, kuriame mintimis ir patirtimi dalinosi Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas, sporto medicinos gydytojas Gediminas Tankevičius, Lietuvos profesionalių krepšininkų asociacijos vadovas Dominykas Domarkas ir filmų „Arvydas Sabonis. 11“, „Kapitonas. Pauliaus Jankūno istorija“ režisierius Rimvydas Čekavičius.

Pašnekovai pasakojo apie savo užimamas veiklas, dalinosi savo mintimis ir sukaupta patirtimi bei atsakinėjo į užduodamus klausimus ir bendravo su renginyje aktyviai įsitraukusia auditorija.

Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, asociacijos Marijampolės krepšinio federacija vadovas Klemencas Agentas, Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (MKML) vadovas Deividas Jurkša bei kiti garbūs svečiai.

„Sveikinu visus forumo dalyvius ir svečius! Krepšinis Lietuvoje iš tiesų yra tarsi antra religija ir šiame forume galime girdėti glaudžiai aptariamus aktualius šios sporto šakos klausimus. Nuosirdžiai džiaugiuosi matydamas jaunimą, kuris susirinko į šį renginį. Tai liudija didelį susidomėjimą ir tikiu, kad įvairių sričių profesionalų pasakojimai bus naudingi krepšinio entuziastams,“ – kalbėjo Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Forume sveikinimo žodį tarė ir puikia iniciatyva pasidžiaugė asociacijos Marijampolės krepšinio federacija vadovas ir UAB „Mantinga“ bendrovės įkūrėjas Klemencas Agentas.

MKML vadovas Deividas Jurkša susirinkusiems linkėjo gero vakaro bei džiaugėsi, kad į forumą pavyko pakviesti sričių profesionalus, kurie gali dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis.