Įteiktos nominacijos geriausiai Klaipėdos regiono bibliotekai ir bibliotekininkui

Kretinga
Karolio Bakūno ir Astos Kuktorovienės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka

Nuo 2012 metų Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos sudaryta komisija kasmet renka ir metų nominacijas –„Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ – skiria geriausiai Klaipėdos regiono bibliotekai ir bibliotekininkui.

Konkurso metu vertinami praėjusių metų Klaipėdos regiono bibliotekų ir bibliotekininkų pasiekimai.

Komisijos sprendimu, nominacija „Jonvabalis“ šiemet skirta Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresniajai bibliotekininkei Linai Butkevičiūtei už kūrybines iniciatyvas, naujų idėjų įgyvendinimą, šiuolaikiškų ir aktualių užimtumo veiklų organizavimą bei teigiamo bibliotekininko įvaizdžio kūrimą.

„Nominacija „Jonvabalis” mūsų bibliotekai ir darbuotojams yra pirmoji, tačiau tikiu, kad ne paskutinė. Ačiū bibliotekos lankytojams bei skaitytojams, kurie nuolat skatina tobulėti ir žengti koja kojon su naujausiomis naujovėmis”, – džiaugėsi liudijimą atsiimdama vyresnioji bibliotekininkė Lina Butkevičiūtė.

Komisijos sprendimu, nominacija „Išminties marės“ šiemet skirta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešajai bibliotekai už profesionalius strateginius, vadybinius sprendimus, greitą reakciją pritaikant bibliotekos veiklas nenumatytų krizinių situacijų akivaizdoje, lyderystę, reikšmingą tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei išskirtines iniciatyvas telkiant bendruomenę.

Liudijimas įteiktas Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorei Birutei Karčauskienei bibliotekos organizuojamo „Balto vakaro“ ir Kretingos 770-ojo miesto gimtadienio metu.

Nominantams liudijimus „Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ įteikė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos direktorė dr. Laura Juchnevič ir pavaduotoja Kristina Kundrotienė.