Įteikti pirmieji šių metų diplomai

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vakar Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vyko diplomų įteikimo šventė Bendrosios praktikos slaugos studentams.  

Profesinio bakalauro diplomai įteikti 46 Sveikatos priežiūros fakulteto studentams.

Diplomų įteikimo ceremonija vyko laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų, renginyje dalyvavo tik kolegijos administracijos atstovai, fakulteto bendruomenės nariai ir studentai, kuriems įteikti aukštąjį išsilavinimą įrodantys diplomai.

Šventėje negalėjo dalyvauti studijas baigiančių studentų artimieji, jie turėjo galimybę tiesioginę renginio transliaciją stebėti Youtube platformoje.

Sveikindama absolventus, Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė pasidžiaugė, kad šiandien naują etapą pradeda būrys labai reikalingų ir svarbių specialistų. Tikimasi, kad jie nuoširdžiai dirbs žmonėms. Kolegijos vadovė pabrėžė, kad diplomuoti slaugytojai sveikatos priežiūros įstaigose yra laukiami kaip profesionalai, išmanantys savo darbą. Absolventams direktorė padėkojo už atkaklumą siekiant rezultatų, dėstytojams – už pagalbą ir paramą studentams, linkėjo, kad ši diena Bendrosios praktikos slaugos programos absolventams būtų įsimintina ir ypatinga.

Iškilmingoje ceremonijoje skambėjo ir daugiau linkėjimų. Sveikatos priežiūros fakulteto prodekanė dr. Lina Garšvė sveikino pasiekus tikslą, absolventams linkėjo naujos sėkmingos kelionės. Šiltus sveikinimus ir linkėjimus absolventams skyrė grupės kuratorė ir Biomedicinos mokslų katedros vedėja Aleksandra Sakalauskienė.

Absolventai taip pat kreipėsi į dėstytojus, dėkojo jiems už pagalbą ir patarimus.

Baigdama iškilmingą profesinio bakalauro diplomų įteikimo ceremoniją Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė apibendrino, kad šiandieniniai absolventai kartu su dėstytojais išgyveno nemažai pokyčių, atsiradusių dėl pandeminės situacijos. Dekanė palinkėjo ir toliau išlaikyti gebėjimą taikytis prie pokyčių, nes jie niekada nesibaigia.