Įteikė padėkas už paramą organizuojant tradicinį ralį

0001_20231023_143827_1698066632
Ukmergė
Chrisija Kvietkauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės raj. savivaldybės inf.

Ukmergės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos automobilių klubo prezidentas Rolandas Dovidaitis. Jis merui Dariui Varnui ir savivaldybės administracijos direktorei Ingai Pračkailei įteikė padėkas už paramą organizuojant tradicinį ralį „Aplink Lietuvą 2023“ Lietuvos Respublikos prezidento taurei laimėti ir savivaldybės taurių įsteigimą šiame ralyje.

Susitikimo metu buvo aptarti jau 32-ąjį kartą organizuoto, rugsėjo 22–24 dienomis vykusio ralio rezultatai bei tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos.

Minėtose lenktynėse mero D. Varno taurę laimėjo Agnė Mažeikienė ir Vaida Mažeikaitė, kurią ekipažui iškilmingo ralio finišo ir nugalėtojų apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Vilniuje, įteikė administracijos direktorė I. Pračkailė.

Šiose trijų dienų trukmės varžybose dalyvavo apie 100 ekipažų, kurie įveikė per 1000 kilometrų, rungtyniavo daugiau kaip 20 Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių teritorijose. Kartu su patyrusiais lenktynininkais ir automobilių sporto meistrais-veteranais ralyje dalyvavo ir sportininkai su negalia.