Italą su parduotuvėje vogtomis cigaretėmis pasieniečiai sulaikė prieš skrydį į Norvegiją

Kaunas
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Kauno oro uoste dirbantys VSAT pareigūnai išvykimo terminale sulaikė italą, kuris turėdamas skrydžio bilietą pateko į išvykimo zoną ir iš neapmuitintų prekių (duty free) parduotuvės mėgino nesumokėjęs išsinešti 9 blokus cigarečių.

Sekmadienį vakare iš Kauno oro uosto tarnybų ten dirbę pasieniečiai gavo pranešimą apie nekasdienę situaciją išvykimo terminale. Tarp keleivių, skrisiančių į Olesiundą Norvegijoje, buvo įtartinas vyras, kuris iš neapmuitintų prekių parduotuvės, įtariama, pavogė tabako gaminių. Pasieniečiai nedelsdami šį 47-erių Italijos pilietį sulaikė ir pristatė į VSAT tarnybines patalpas. 

Atlikę asmens ir daiktų apžiūrą, pasieniečiai vyro rankiniame bagaže rado 9 blokus įvairių rūšių cigarečių. VSAT pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad italas jau ne pirmą kartą oro uosto neapmuitintų prekių parduotuvėje nusitaiko į rūkalus „nemokamai“.

Cigarečių į kuprinę prisikimšusį parduotuvės ,,klientą” pasieniečiai perdavė policininkams, kurie toliau tirs šį incidentą ir priiims sprendimą dėl italo atsakomybės. 

Parduotuvei padaryti nuostoliai – per 400 eurų.