Išvažiuojamasis seniūnų susitikimas Kriūkuose: aptarti aktualiausi klausimai

370609340_610092547976868_1806400872856572416_n
Šakiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šakių rajono savivaldybė

Visos seniūnijos patvirtino, kad šildymo sezonui jau yra pasiruošusios. Malkomis apsirūpinę mažiausiai sezonui į priekį.

Seniūnijose vyksta arba ruošiamasi kelių žvyravimui ir greideriavimui. 

Liūtis visose seniūnijose pridarė šiek tiek nuostolių, tačiau labiausiai nukentėjo Kriūkų seniūnijos keliai, Sudargo seniūnija ir Kudirkos Naumiestis, kuriame liūties metu buvo nuverstas medis ant šviestuvo. Ši nelaimė kainavo seniūnijai ne tik papildomas išlaidas, bet ir laiką, nes apšvietimo stulpo atstatymas gali užtrukti apie mėnesį laiko.

Susitikime dalyvavę rajono vadovai: administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, vicemeras Darius Jakavičius ir vicemeras Egidijus Peleckis, paragino visus seniūnus šiuo metu netaupyti gatvių apšvietimui ir leisti žmonėms pasidžiaugti dar šiltais rudens vakarais apšviestose teritorijose. Nutarta, jog visose seniūnijose apšvietimas turi būti įjungiamas pradėjus temti ir neišjungiamas bent iki 22–23 valandos, atsižvelgiant į žmonių poreikį.

Svečius svetingai sutikęs Kriūkų seniūnas Anatolijus Kazlauskas dėkojo už pėsčiųjų tako įrengimą iki pat mokyklos. Seniūnas pabrėžė, kad šiuo sprendimu labai džiaugiasi gyventojai, kurie dabar saugiai ir patogiai naudojasi patys ir veda vaikus į mokyklą. 

Nauja seniūnų išvažiuojamųjų susitikimų tradicija dar kartą įrodė, kad ir aktualius, su darbu susijusius klausimus galima aptarti jaukioje ir malonioje aplinkoje, svečiuojantis vis kitoje seniūnijoje.