Išrinkti ir pasveikinti geriausi metų Šiaulių aktoriai (PAPILDYTA nuotraukų galerija)

Išrinkti ir pasveikinti geriausi metų Šiaulių aktoriai (PAPILDYTA nuotraukų galerija)
Lietuva
Teatro dienos minėjimas Valstybiniame Šiaulių dramos teatre. Oksanos Laurutytės nuotr.
Etaplius.lt Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šeštadienį, Tarptautinės teatro dienos išvakarėse, Valstybiniame Šiaulių dramos teatre paskelbti ir už ryškiausius sezono vaidmenis apdovanoti geriausi aktoriai.

Fotogalerija: Teatro diena VŠDT 2022. Kęstučio Šalčio nuotr.

 

Šių metų Šiaulių miesto savivaldybės premijos tradiciškai teikiamos už geriausią moters ir geriausią vyro vaidmenį atiteko Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorei Monikai Šaltytei ir aktoriui Daliui Jančiauskui. Beje, Metų aktoriais abu šie talentingi aktoriai tampa jau nebe pirmą kartą.

„Tame beprasmybės karo įtampos fone tai, ką mes galime, turime ir privalome daryti – tai auginti žmogų savyje. Kasdien kiekvienu savo žodžiu, darbu, kiekvienu spektakliu auginti žmogų. Juk teatras ir yra žmonės, žmonėms ir apie žmones“, - atsiimdama Metų aktorės apdovanojimą ir sveikindama su Teatro diena kolegas bei žiūrovus sakė aktorė Monika Šaltytė.

Mylimiausią savo aktorių socialiniame teatro tinklapyje balsuodami rinko ir žiūrovai. Jų simpatijų nugalėtojas – aktorius Severinas Norgaila. Metų aktorius žiūrovų prizą įsteigė telekomunikacijų bendrovė „Splius“, kurios Marketingo sk. vadovė Aušra Vaitkevičienė įteikė Severinui Norgailai 500 eurų paskatinamąją premiją.

„Ši Tarptautinė teatro diena mums yra ypatinga ir kitokia. Valstybinis Šiaulių dramos teatras šiemet švenčia 90 metų jubiliejų. Visą šį sezoną klabėjome apie savo teatrą, bandome pristatyti ilgą, gražią, labai įvairialypę teatro istoriją,“ - sakė teatro vadovas Aurimas Žvinys.

Fotogalerija: Teatro diena VŠDT 2022. Kęstučio Šalčio nuotr.

 

 

 

Redakcija rekomenduoja