Įspūdingą atkarpą laimėjęs „Žalgiris“ Vilniuje nugalėjo „Ryto“ krepšininkus

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

55437

Pirmojoje naujojo sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderių akistatoje sekmadienį čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ svečiuose 76:69 (23:16, 18:26, 11:21, 24:6) nugalėjo Vilniaus „Ryto“ komandą.

Foto galerija:

Rungtynes sėkmingiau pradėjo žalgiriečiai, kurie, sužaidus kiek daugiau nei 3 min., įgijo dviženklę persvarą (16:5). Iki pirmojo ketvirčio pabaigos šeimininkams pavyko kiek sušvelninti atsilikimą (16:23). Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ persvara ėmė tirpti, o po D. J. Seeley tritaškio metimo „Rytas“ išsiveržė į priekį 39:37. Panašus rezultatas išsilaikė iki didžiosios pertraukos (42:41).

Trečiojo kėlinio viduryje „Rytas“ pataikė keturis tritaškius be atsako ir įgijo 13 taškų pranašumą (61:48). Toje atkarpoje tris tritaškius pataikė D. J. Seeley, vieną - jaunasis Deividas Sirvydis. Po 30 min. Vilniaus klubas turėjo 11 taškų persvarą (63:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dar vieną tritaškį pataikė D. Sirvydis (66:52), bet tuomet „Žalgiris“ laimėjo atkarpą net 24:2 ir po Nathano Wolterso bei Mariaus Grigonio metimu svečiai išsiveržė į priekį 76:68. Tašką po ilgos pertraukos vilniečiai pelnė tik likus žaisti mažiau nei 15 sek.

Kauno ekipai 20 taškų pelnė Nathanas Woltersas, 12 - Marius Grigonis, 10 - Brandonas Daviesas, po 6 - Antanas Kavaliauskas ir Laurynas Birutis, po 5 - Paulius Jankūnas, Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as, 4 - Thomas Walkupas, 3 - Artūras Milaknis.

„Ryto“ komandoje 22 taškus surinko D. J. Seeley, 8 - Dominique'as Suttonas, 7 - Margiris Normantas, po 6 - Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius, Martynas Echodas ir Deividas Sirvydis, 5 - Eimantas Bendžius, 3 - Evaldas Kairys.

„Žalgiriui“ tai buvo penktoji pergalė iš eilė, o „Rytas“ yra laimėjęs tris susitikimas per keturis mačus.