Įspėja du Zodiako ženklus: metų pabaiga bus tragiška

Įspėja du Zodiako ženklus: metų pabaiga bus tragiška
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Astrologai įvardijo du Zodiako ženklus, kurių atstovams 2022-ųjų pabaiga bus itin sudėtinga. Apsišarvuokite kantrybe, laukia sudėtingas ir varginantis laikotarpis, kuris pareikalaus daug sveikatos ir jėgų.

Avinas

Astrologai teigia, kad likimas Avinus pastatys į tokią situaciją, kai nori nenori teks priimti labai svarbų sprendimą. Apsispręsti bus labai sunku, atrodys, jog esate tarp dviejų ugnių. Tikėtina, kad bet koks jūsų pasirinkimas sukels daug skausmo tiek jums, tiek vienai ar kitai pusei, bet vis tiek teks pasirinkti mažesnę iš dviejų blogybių.

Pasistenkite šią akimirką nusiraminti ir pasikliaukite intuicija. Pagalvokite apie tai, kas jums bus mažiau tragiška, ir pagaliau padėkite tašką visoms problemoms.

Mergelė

Mergelių gyvenime gali nutikti įvykis, kuris radikaliai pakeis jų supratimą apie šį pasaulį. Galite sužinoti apie mylimo žmogaus išdavystę. Tikėtina, kad antroji pusė jus apgaudinėja jau seniai, o tai suvokti bus dar skaudžiau. Nutraukti santykius bus be galo skaudu. Tai gali privesti net iki depresijos. 

Kreipkitės pagalbos į specialistus, neleiskite sau palūžti, nes vienam susidoroti su šiuo skausmu jums bus beveik neįmanoma.