Iškovojo Lietuvos orientavimosi sporto čempionato medalius

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

5752

Birželio 4 d. Šiaulių jaunųjų turistų centro orientacininkai sėkmingai dalyvavo 2017 m. Lietuvos orientavimosi sporto čempionato varžybose vidutinėje trasoje. Jaunieji sportininkai iškovojo penkis medalius. Varžybos vyko Bestraigiškės miške Lazdijų rajone. Susirinko beveik 500 moksleivių ir suaugusiųjų iš visos Lietuvos. Vietovė neįprasta ir orientavimosi požiūriu gana techniška. Retas kelių ir proskynų tinklas, žole apaugusios laukymės, pavieniai akmenys ir jų krūvos, duobutės pareikalavo susikaupimo ir fizinių jėgų. Gintarė Gapšytė užtikrintai įveikė mergaičių iki 12 metų amžiaus trasą ir tapo čempionato nugalėtoja šioje amžiaus grupėje.

Brigita Abukaitytė toje pat grupėje užėmė trečiąją vietą. Sėkmingai trasas įveikė broliai Kajus ir Ignas Jaseliūnai. Kajus užėmė antrą vietą jaunučių grupėje, o Ignas iškovojo antrą vietą tarp jaunimo grupės sportininkų. Rokas Vaitkus toje pat grupėje liko trečioje vietoje. Lietuvos čempionate moksleiviško amžiaus grupėse apdovanojami šeši sportininkai.Apdovanojimus pelnė Ignas Labanovas, užėmęs ketvirtą vietą tarp jaunių grupės sportininkų, bei Greta Mazuraitytė, Kristina Šiaulytė, užėmusios šeštąsias vietas vaikų ir jaunučių grupėse. Čempionato nugalėtojus ir prizininkus parengė mokytojai Artūras Gapšys, Romualdas Veršinskas, Daugirdas Stonys. Iš viso Šiaulių jaunųjų turistų centro orientacininkai jau trejose (iš penkių) 2017 m. Lietuvos čempionato varžybose bėgte yra iškovoję 24 medalius.