Aktualijos | 3 MIN.

Iškilmingai atidarytas Joniškio „Aušros“ gimnazijos atnaujintas stadionas

Reporteris Lina
2019 m. spalio 1 d. 14:13
3-16717.jpg

Joniškyje įgyvendintas vienas iš didžiausių ir seniausių bendruomenės troškimų – atnaujintas ilgą laiką nė karto rimtesnių investicijų ar remonto darbų nematęs stadionas. Naujojo stadiono atidarymas – šventė ne tik gimnazijos bendruomenei, bet ir visiems joniškiečiams.

Šventės metu miesto svečius, gimnazijos bendruomenę, sporto gerbėjus, aktyvaus laisvalaikio mėgėjus ir visus joniškiečius sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas ir pasidžiaugė, kad Joniškio kraštas turi ne tik gabų jaunimą, bet ir savo tikslus siekiančius žmones.

„Tegul būna šis stadionas visad pilnas, ir rytais, ir vakarais. Džiaugiamės, kad šis sprendimas įgyvendintas kryptingai dirbusių žmonių dėka, ir neabejojame, kad jaunimo pasiekimai šiame stadione garsins mūsų kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.“ – kalbėjo rajono meras V. Gailius.

Šventėje joniškiečius sveikino LR Seimo narys, lengvaatletis, disko metikas, Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart Pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, LR Seimo narys Liudas Jonaitis, buvęs gimnazijos kūno kultūros mokytojas Sigitas Adomavičius, UAB „Pasvalio melioracija“ generalinis direktorius Ramūnas Stulga.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas kvietė bendruomenę bei jaunimą nepamiršti sporto ir kartu pasidžiaugti naujai renovuotu stadionu, bėgimo takeliais bei lengvosios atletikos sektoriais.

Disko metimo dvikovoje su vienu garsiausiu disko metiku, dukart Olimpinių žaidynių ir Pasaulio čempionu bei rekordininku Virgilijumi Alekna savo jėgas išbandė „Aušros“ gimnazijos auklėtinis Artūras Šlerpas.

Buvo organizuotos sportinės varžybos ir rungtys: mero ir svečių baudų metimai, 60 m. bėgimai, šuolis į tolį įsibėgėjus, tinklinio varžybos, krepšinio 3x3, tenisas, rutulio stūmimas, estafetinis bėgimas. Sporto varžybose varžėsi „Aušros“ gimnazijos, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos ir Žagarės gimnazijos mokiniai.

Renginį vedė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Leonas Karaliūnas. Gerą nuotaiką suteikė puikus oras, dainos ir šokių pasirodymai.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija


Šiauliai
Teisme – įrašai apie 1,7 mln. eurų vertės projektą Šiauliuose: kas skambėjo pokalbiuose? REPORTAŽAS
Šiaulių apygardos teismas šiandien, vasario 25 d., toliau nagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir dar du asmenys kaltinami piktnaudžiavimu bei pasikėsinimu sukčiauti. Įtariama, kad galimai neskaidriai buvo organizuotas 1,7 mln. eurų vertės gatvių apšvietimo įrengimo viešasis pirkimas. Gyventojai ir Šiaulių miesto tarybos nariai rinkosi klausyti garso įrašų.
Aktualijos | 3 MIN.
0
Šiauliai
Šiauliai švies Vilniaus knygų mugėje
Kultūra | 2 MIN.
0
Šiauliai
Lietuva
Naujoje „Dūzės ir Mūzės“ nuotykių laidoje – daug pamokančių pamokų! Vaikai bus kviečiami susipažinti su saugaus elgesio namuose taisyklėmis, o bene svarbiausia iš jų – svetimiems žmonėms neatidaryti durų.
Laisvalaikis | 2 MIN.
0
Vasario 25-oji – 56-oji metų diena (trečioji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 310 dienų.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Pasaulis
Šiauliai
Tremtyje gyvenanti Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja trečiadienį pareiškė, kad persikėlė iš Lietuvos į Lenkiją dėl saugumo priežasčių.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Šiaulių miesto tarybos nariui Gintautui Lukošaičui – nemaloni žinia. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nepriėmė nagrinėti jo skundo dėl „čekiukų“ bylos. Tai reiškia, kad teisinės galimybės pakeisti teismo verdiktą jau yra išnaudotos ir politikui teks į miesto biudžetą grąžinti daugiau nei 11 tūkstančių eurų nepagrįstai gautų lėšų.
Kriminalai | 3 MIN.
1


Lietuva
Lietuva
„Sodrai“ paskelbus apie šalyje per metus išaugusį vidutinį darbo užmokestį, premjerė Inga Ruginienė sako – Vyriausybė greičiausiai vėl didins kitų metų minimalią mėnesio algą (MMA), nes tai skatina bendrą darbo užmokesčio augimą, kuris reikalingas toliau didėjant gyventojų išlaidoms.
Lietuva | 3 MIN.
0
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) nenustatė žemės naudojimo tvarkos pažeidimų šalies vadovo Gitano Nausėdos namų sklype Pavilnių regioniniame parke.
Lietuva | 3 MIN.
8

Pakruojis
Joniškis
Vasario mėnesio Tarybos posėdyje patvirtintas 2026 metų Pakruojo rajono savivaldybės biudžetas. Biudžetas, planuojama, sieks 49 236,352 tūkst. eurų (iš jų: gyventojų pajamų mokestis sudarys 49,8 proc.; dotacijos – 29,4 proc., kiti mokesčiai ir pajamos – 10,4 proc.). Palyginti su praėjusiais metais, biudžetas augo. Pasak Pakruojo rajono savivaldybės mero Sauliaus Margio, augantis biudžetas leidžia tęsti pradėtus darbus.
Politika | 3 MIN.
0
Vasario 19 d. Joniškio rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko antrasis šių metų tarybos posėdis. Posėdyje balsuota dėl 2026–2028 metų Strateginio veiklos plano ir 2026 metų rajono biudžeto projekto patvirtinimo.
Politika | 4 MIN.
0

Pasaulis
Lietuva
Tremtyje gyvenanti Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja trečiadienį pareiškė, kad persikėlė iš Lietuvos į Lenkiją dėl saugumo priežasčių.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Tunelius, per kuriuos iš Baltarusijos į Lenkiją bandė įsigauti migrantai, projektavo Aliaksandro Lukašenkos režimo pasamdyti specialistai iš Artimųjų Rytų, britų laikraščiui „The Telegraph“ sakė Lenkijos pareigūnai.
Pasaulis | 4 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIMIN) paskirstė beveik 12,6 mln. eurų Lietuvoje veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms.
Verslas | 3 MIN.
0
Vis dar visuomenėje vyraujanti nuostata, kad regionuose nėra modernių, gerai apmokamų darbo vietų, yra klaidinga, sako Šiauliuose apsilankęs ekonomikos ir inovacijų ministras Edvinas Grikšas. Tą patvirtina ir Šiauliuose veikiančios laisvosios ekonominės zonos (LEZ) pavyzdys, kai pritrauktos naujos įmonės regione sukuria dvigubai daugiau darbo vietų.
Verslas | 5 MIN.
0

Akmenė
Šiauliai
Akmenės krašte policija vakar pradėjo keletą ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Šiauliuose policija pradėjo kelis ikiteisminius tyrimus dėl galimo netikrų pinigų realizavimo.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Kaunas
Kaune rastas mirusio vyro kūnas
Kriminalai | 2 MIN.
0
Šalčininkai
Kontrabandinės cigaretės aptiktos priekabos apšiltinime
Kriminalai | 2 MIN.
0
Druskininkai
Druskininkuose gesindamas gaisrą nukentėjo vyras
Kriminalai | 2 MIN.
0


Šiauliai
Pakruojis
Šią žiemą Šiauliuose sniego valymas tapo tikru iššūkiu tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Po kiekvieno gausesnio snygio miesto gatvėse formavosi spūstys, sunkiasvorės transporto priemonės strigdavo gatvėse, o dalis šaligatvių – ypač atokesniuose rajonuose – tapdavo sunkiai praeinami ar visai nevalomi. Apie sudėtingą situaciją šią žiemą ne kartą rašė ir Etaplius portalas.
Gatvė | 3 MIN.
4
Penktadienį rajone lankėsi LR Susisiekimo Ministras Juras Taminskas. Jis susitiko su Savivaldybės meru Sauliumi Margiu, kitais atstovais. Anot Pakruojo rajono mero, su ministru buvo aptartas ne vienas klausimas dėl kelių būklės ir jų remonto.
Gatvė | 3 MIN.
0
Kaunas
Klaipėda
Kauno rajone antradienio naktį automobilio vairuotojai nustatytas 4,05 prom. girtumas, pranešė policija.
Gatvė | 2 MIN.
0
Klaipėdoje pirmadienį rytą automobilis patrenkė mažametę, pranešė policija.
Gatvė | 2 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
„Open Smart Way MLKL“ gynėjų dueto vedamos „Šiaulių-Vilmers“ (12-6) krepšininkės atsitiesė varžovių teritorijoje 86:72 (18:16, 23:18, 22:19, 23:19) užtikrintai nugalėdamos „Alytaus-GUT.LT“ (4-13) komandą.
Sportas | 3 MIN.
0
Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vykęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas tapo žiūrimiausiu per visą turnyro istoriją, pagerindamas 2023 metais fiksuotą rekordą, kai šis renginys taip pat vyko Saulės mieste.
Sportas | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Vasario 26–kovo 1 d. LITEXPO vyks vienas didžiausių metų kultūros renginių – Vilniaus knygų mugė, sutraukianti daugybę dalyvių, kūrėjų ir svečių.
Kultūra | 2 MIN.
0
Japonijoje, Hokaide, prestižinėje Sapporo Concert Hall Kitara koncertų salėje vykusiame tarptautinio konkurso „2025 GASCA JAPAN International Music Competition“ finale Gabrielė Butkaliuk iškovojo čempionės titulą, prilygstantį Grand Prix apdovanojimui.
Veidai | 4 MIN.
0
Šiauliai
Šiauliai
Praėjusių metų vasario 22 d. startavęs Dainų PSPC koordinuojamas Skubiosios ambulatorinės medicinos pagalbos kabinetas, Šiaulių miesto gyventojams skubią ambulatorinę medicinos pagalbą užtikrinantis savaitgaliais ir švenčių dienomis, skaičiuoja 1-uosius veiklos metus. Įstaigos direktorė A. Koncienė sako, kad iššūkiu tapęs Skubiosios ambulatorinės medicinos pagalbos kabineto įsteigimas, šiandien jau tapo įprasta Dainų PSPC veiklos dalis.
Sveikata | 5 MIN.
0
Ant stalo gulinti nauja, dar dažais kvepianti knyga – „Penzeliukas – Gerardas Bagdonavičius“. Jos puslapiuose – daugiau nei 200 iliustracijų, pasakojančių apie žmogų, kuris tapo Šiaulių kultūrinio veido simboliu. Miesto garbės pilietis Jonas Nekrašius ir Šiaulių dailės galerijos direktorė Ernesta Šimkienė kviečia prisiminti pirmąjį Šiaulių diplomuotą menininką, kurio pėdsakas mieste neištrinamas net praėjus dešimtmečiams po jo mirties.
Veidai | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Ar jūsų namuose yra indai kasdienai ir indai šventėms? Anksčiau tai būdavo įprasta, o neretas tokią praktiką vis dar taiko. Tiesa, gerieji indai laikomi indaujose ar giliai spintelėse, imami tik šventėms ar atvykus ypatingiems svečiams, o tada vėl dedami į vietą iki kito karto, kuris gali būti net labai negreitai. O kasdienai naudojami indai paprasti, vienspalviai ar su kuklesniais raštais, neutralūs, neretai įsigyti pigiau. Tačiau ar tikrai nenusipelnome kasdien mėgautis maistu iš dailių ir prabangių indų?
Namai | 4 MIN.
0
Nors už lango tikra žiema, patyrę sodininkai žino – pavasaris prasideda sužaliavus ne medžiams, o daigams ant namų palangės. Nuosavi daigai ne tik širdžiai mielesni, bet ir leidžia sutaupyti: iš kelių eurų vertės sėklų galima užsiauginti kur kas pigesnį derlių nei perkant jau paaugintus sodinukus ar daržoves. „Lidl Lietuva“ dalijasi patarimais, kokios daržovės jau dabar turėtų būti sėjamos namuose, kad atėjus šiltesniems orams galėtų sėkmingai keliauti į šiltnamius bei lysves?
Namai | 5 MIN.
0

Lietuva
Šiauliai
Žinomas žurnalistas, redaktorius, TV prodiuseris, keliautojas ir kulinaras Vytaras Radzevičius pripažįsta, kad yra spontaniškas žmogus. Vis tik, kalbėdamas apie senatvę, vyras pabrėžia asmeninės atsakomybės ir finansinio planavimo svarbą. Santaupų šiandienai jis sakosi neturintis ir niekada neturėjęs, bet finansinę pagalvę senatvei jau yra sukaupęs.
Veidai | 5 MIN.
0
Japonijoje, Hokaide, prestižinėje Sapporo Concert Hall Kitara koncertų salėje vykusiame tarptautinio konkurso „2025 GASCA JAPAN International Music Competition“ finale Gabrielė Butkaliuk iškovojo čempionės titulą, prilygstantį Grand Prix apdovanojimui.
Veidai | 4 MIN.
0
Lietuva
Žinoma sporto žurnalistė netrukus taps mama
Veidai | 2 MIN.
0
Kaišiadorys
Netektis: mirė gerbiamas Lietuvos kunigas
Veidai | 3 MIN.
0
Lietuva
Žiedus sumainė I. Juozapaitytė ir D. Varnas
Veidai | 2 MIN.
3


Lietuva
Lietuva
Tarp filmo ir vaizdo klipo – taip atrodo elektroninės muzikos prodiuserės ir atlikėjos Migluma naujausias vizualinis muzikinis pasakojimas „Elsewhere / Vilnija Vilnia“.
Laisvalaikis | 4 MIN.
0
Jau šį penktadienį Vilniaus „Twinsbet“ arenoje įvyks itin laukiamas nacionalinės atrankos EUROVIZIJA.LT finalas. Arenos scenoje pasirodys 11 grupių ir atlikėjų, iš kurių vienas iškovos teisę atstovauti Lietuvai Austrijoje vyksiančiame konkurse. Renginį taip pat bus galima stebėti per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt bei klausyti per LRT RADIJĄ.
Laisvalaikis | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Vasario 25-oji – 56-oji metų diena (trečioji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 310 dienų.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Vieniems meilė – tai įsipareigojimas ir ištikimybė. Kitiems – jausmų žaidimas, flirtas ir adrenalinas. Astrologija sako: kai kurie ženklai myli iki paskutinio atodūsio, o kiti – kol įdomu.
Horoskopai | 2 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Varškė – vienas dažniausiai lietuvių krepšeliuose atsiduriančių pieno produktų, vertinamas dėl didelio baltymų kiekio ir ilgiau suteikiamo sotumo jausmo. Prekybos tinklas „Rimi“ pastebi, kad pirkėjai vis dažniau ieško įvairesnių idėjų, kaip šį produktą panaudoti kasdienėje virtuvėje.
Virtuvė | 3 MIN.
0
Bulvių traškučiai – vienas mėgstamiausių sūrių užkandžių pasaulyje, tapęs šiuolaikinės užkandžiavimo kultūros simboliu. Jei pradėję juos valgyti neįstengiate sustoti, tai – ne vien jūsų kaltė. Šio populiaraus produkto fenomeną tyrinėję mokslininkai atskleidė, kodėl toks paprastas užkandis yra toks viliojantis ir nepamainomas pramogų palydovas. Lietuviško prekybos tinklo kulinarijos meistrai dalijasi socialiniuose tinkluose itin išpopuliarėjusiu receptu, kaip originaliai panaudoti traškučius ir iš jų pasigaminti tartą su šokoladu bei sūria karamele.
Virtuvė | 5 MIN.
0