Iš štangos spaudimo čempionato – su pluoštu medalių

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybės inf.

281776

2023 m. spalio 21 d. Jonavoje vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas. Radviliškio rajono sportininkai tapo čempionais ir prizininkais.

Jaunių merginų grupėje Austėja Karpuchovaitė svorio kategorijoje iki 57 kg užėmė 1 vietą, Gabija Eitutytė svorio kategorijoje iki 63 kg pelnė 2 vietą. Komandinėje įskaitoje merginos užėmė 2 vietą. Jaunių vaikinų grupėje Arnas Jareckas svorio kategorijoje iki 59 kg užėmė 2 vietą, Simonas Krukauskas svorio kategorijoje iki 66 kg pelnė 3 vietą, svorio kategorijoje iki 83 kg Martynas Eliašaitis užėmė 3 vietą, svorio kategorijoje iki 74 kg Arnas Valys pelnė 6 vietą, o Laimonas Povilaitis – 7 vietą, Domas Rasiulis svorio kategorijoje 105+ kg užėmė 4 vietą.

Komandinėje įskaitoje jauniai vaikinai užėmė 2 vietą. Jaunimo vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 83 kg Erminijus Maselskis iškovojo 2 vietą, svorio kategorijoje iki 93 kg Lukas Reutas užėmė 2 vietą. Komandinėje įskaitoje vaikinai užėmė 3 vietą. Veteranų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 105 kg Eugenijus Bunys laimėjo 1vietą. Suaugusių vyrų grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis užėmė 2 vietą, svorio kategorijoje iki 66 kg Gintaras Blėdis iškovojo 1 vietą, svorio kategorijoje iki 74 kg Lukas Beneševičius pelnė 3 vietą, svorio kategorijoje iki 120 kg Karolis Balsys užėmė 4 vietą. Komandinėje įskaitoje vyrai užėmė 2 vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė Robertas Škėma, Dalis Lapašinskas ir Karolis Balsys.