Iš Palangos – su „Platelių taure“ ir čempionato sidabru

Palanga
Vidmantas Liubamirskas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kupiškio rajono savivaldybė

Šeštadienį, rugsėjo 17 d., Palangos stadione įvyko lietuviško ritinio „Platelių“ taurės ir respublikos čempionato IV turo varžybos. Kupiškėnai į šias varžybas važiavo jau užsitikrinę trečiąją vietą čempionate, bet su galimybe kovoti dėl antrosios vietos, nes nuo antroje vietoje po trijų turų esančių Vilkaviškio MSRK „Žiedas“ ritininkų atsilikome tik 2 taškais, o Plungės „Plateliai“ jau buvo nebepavejami.

Kovingai nusiteikę kupiškėnai maksimaliai įvykdė užsibrėžtą tikslą: rezultatu 10:3 įveikė Kauno „Aisčius“, 3:1 – Vilkaviškio MRSK „Žiedą“ ir 8:4 čempionato lyderius Plungės „Platelių“ ritininkus. Vilkaviškio ritininkus buvome įveikę ir pirmajame čempionato ture, o su plungiškiais pirmajame ture sužaidėme lygiosiomis. Iškovojęs IV ture visas tris pergales, Kupiškio klubas tapo „Platelių“ taurės nugalėtoju, o susumavus respublikos čempionato rezultatus (taurių varžybų rezultatai įskaitomi į čempionato rezultatus) pirmąją vietą iškovojo Plungės „Platelių“ komanda, antri liko Kupiškio RSK „Aukštaičiai“, treti – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ ritininkai.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo Gražvydas Kardauskas, įmetęs 61 tašką, geriausiu vartininku – Aurimas Sakalauskas (abu Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ žaidėjai). Vienu iš perspektyviausių jaunųjų ritininkų pripažintas kupiškėnas Linas Meškauskas.

Permainingas ritinio sezonas baigėsi, tačiau Kupiškio ritininkai rugsėjo 20 d. dalyvaus Kupiškio P. Matulionio progimnazijos projekte, o rugsėjo 28 d. 15.00 val. visus Kupiškio bendruomenės narius, sporto veteranus ir ritinio sirgalius kviečiame į Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centrą, kur vyks ekspozicijos „Lietuviško ritinio (RIPKOS) istorija Kupiškyje“ atidarymas.

Nuotraukoje pirmoje eilėje (iš kairės): Linas Meškauskas, Arminas Bočiulis, Aurimas Sakalauskas, Gražvydas Kardauskas. Stovi (iš dešinės): Andrijus Jankauskas, Darius Macas, Ignas Šivickas, Edvinas Kurulis, Boris Gembickij ir klubo prezidentas Vidmantas Liubamirskas.