Iš netinkamų sąlygų perimti penki šunys iš septynių

Kaunas
VšĮ "Vyšnių sodas" nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pranešimas dėl netinkamomis sąlygomis laikytų šunų Žiežmariuose pasitvirtino. Viso ten rasti 7 šunys: 2 lauke ir 5 viduje bei nėra žinoma, kiek kačių nes jos gyvena lauke ir yra bailios.

Nors patikrinimo metu nustatyta, kad šunų įmitimas normalus, sveikatos problemų jie neturi ir pašaro šeimininkai turi, vis tik inspektoriai sutiko, kad viduje gyvenantiems šunims sąlygos yra visiškai netinkamos dėl daugybės priežasčių – jie niekada nebuvo išleidžiami į lauką, nėra matę saulės ar gryno oro gurkšnio, nesocializuoti, bailūs, dauginasi tarpusavyje, vidaus patalpos nėra tinkamos jų laikymui dėl nesuvokiamos netvarkos. Viena iš kalyčių ir vėl nėščia, visi šunys blusuoti. Su šeimininkais pavyko rasti sutarimą, kad penkis šunis atiduos ir pasiliks du, tik laikymui lauke ir tik patinus. Priimtas toks sprendimas siekiant tiek sukurti geresnį gerbūvį gyvūnams, tiek palengvinti savimi vos galinčio pasirūpinti žmogaus kasdienybe.

Visus penkis šunis perimti ir patikrinti situaciją kartu su seniūne dėl kačių sutiko VšĮ “Vyšnių sodas”. Esame jiems dėkingi už nuoširdų rūpestį gyvūnų gerove.

Dėkojame Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kaišiadorių skyriui už operatyvumą ir betarpišką bendradarbiavimą sudarant sąlygas gyvūnus perimti.

Į gyvūnų nepriežiūros ir žiauraus elgesio atvejus GGI gali reaguoti tik prie to prisidedančių žmonių dėka. Šiuo metu finansų labai trūksta. Prisidėti galite čia: https://www.aukok.lt/p…/Stabdykime-ziauru-elgesi-su-gyvunais. Taip pat, vis dar turite laiko paskirti 1,2% GPM: https://ggi.lt/parama/

Tolimesnė informacija apie jau perimtus šunis – VšĮ “Vyšnių sodas” socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/vsivysniusodas/posts/3002027573220391?hc_location=ufi