Jaunimas2018 m. Gegužės 22 d. 15:32

Iš Lenkijos grįžo būrys apdovanotų plaukikų

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

38715

Šiauliečiai sėkmingai pasirodė tarptautinėse plaukimo varžybose Lenkijoje. Plaukikai dvi dienas varžėsi Olštyno mieste.

2002 m. gimimo ir vyresnių berniukų grupėje du aukso medalius plaukimo nugara rungtyse iškovojo Benas Laurinavičius. 50 m jis nuplaukė per 29,62 sekundės (9 dalyviai), o dukart ilgesnį atstumą – per 1 min 4,66 sek. (5 dalyviai).

2003 m. gimimo berniukų grupėje gerai pasižymėjo bronzos medalius pelnęs Jokūbas Jankauskas. 400 m laisvu stiliumi jis nuplaukė per 4 min ir 52,21 sek. (4 dal.), 50 m nugara – per 30,69 sek. (8 dal.), o 200 m nugara – per 2 min 24,37 sek. (8 dal.).

Toje pačioje amžiaus grupėje sidabro medalį iškovojo Gustas Paulauskas, 50 m plaukęs peteliške (28,50 sek., 15 dal.)

Šiauliečius treniruoja treneris Andrius Bičkus.

2007 m. gimimo berniukų grupėje keturiais apdovanojimais džiaugėsi Artas Apinys. 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtį jis įveikė per 32,12 sek. Iš 20 sportininkų jis užėmė antrą vietą. Bronzos medalius jis pelnė po 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungties (1 min 11,47 sek., 18 dal.), 50 m plaukimo nugara rungties (39,73 sek., 16 dal.) ir 50 m plaukimo krūtine rungties (44,90 sek. 16 dal.).

Dar du trečios vietos apdovanojimus parvežė Jovydas Poškus. Jis 50 m laisvu stiliumi nuplaukė per 33,73 sek. (20 dal.), o 100 m krūtine – per 1 min 40,25 sek. (13 dal.).

Vienuolikmečius treniruoja trenerė E. Vielavičiūtė.

2008 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje geriausiai iš šiauliečių sekėsi Aidui Aleksandravičiui, kurį ruošia treneris Robertas Šuipis. Jis 50 m nugara nuplaukė per 42,95 sek. iš 30 dalyvių iškovojo antrą vietą. 100 m nugara berniukas įveikė per 1 min 34,08 sek. ir aplenkęs 10 varžovų pelnė dar vieną sidabro medalį. 50 m peteliške Aidas nuplaukė per 42,67 sek. ir užėmė trečią vietą (16 dal.). Tokios pat spalvos medalį jis pelnė po 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungties (35,79 sek., 32 dal.).

2002 m. gimimo ir vyresnių mergaičių grupėje pasižymėjo Meda Pocevičiūtė, treniruojama trenerio Andriaus Bičkaus. 200 m laisvu stiliumi mergina įveikė per 2 min 19,43 sek. ir užėmė antrą vietą (4 dal.). 400 m laisvu stiliumi ji nuplaukė per 5 min 5,87 sek. ir iškovojo dar vieną sidabro medalį (3 dal.). Plaukdama 50 m peteliške šiaulietė finišavo po 32,88 sek. ir iš šešių buvo trečia, o tokią pat vietą iš devynių sportininkių užėmė po 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungties (1 min 4,57 sek.).

2006 m. gimimo mergaičių grupėje bronzos medalį laimėjo trenerės Vilmos Staškuvienės auklėtinė Gustė Grigalaitytė. Ji 200 m kompleksiniu plaukimo įveikė per 3 min 0,21 sek. Rungtyje dalyvavo 10 sportininkių.