Iš Klaipėdos plaukikai parvežė septynis medalius

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

104877

Iš dvi dienas trukusių tarptautinių plaukimo varžybų „Klaipėda Grand Prix – 2019“ grįžo Šiaulių plaukimo centras "Delfinas"plaukikai su septyniais medaliais.

Foto galerija:

14 m. amžiaus mergaičių grupėje geriausiai pasirodė Giedrė Skrodenytė, kurią ruošia treneris Paulius Povilionis. Plaukikė iškovojo du aukso medalius, plaukdama peteliške. 100 m ji įveikė per 1 min 10,77 sek, kai rungtyje dalyvavo penkios sportininkės. Giedrė buvo nepralenkiama ir perpus trumpesnėje distancijoje. Jos rezultatas - 30,96 sek. Dėl apdovanojimų kovėsi dešimt sportininkių.

Toje pačioje amžiaus grupėje trenerio Egidijaus Šiautkulio treniruojama Ugnė Takuševičiūtė, varžydamasi100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje su 19 varžovių, pelnė sidabro medalį. Atstumą ji nuplaukė per 1 min 3,71 sekundės.

9 m. ir jaunesnių berniukų grupėje šauniai pasirodė trenerio Andriaus Bičkaus auklėtinis Jokūbas Venckus, dalyvaudamas dviejose plaukimo laisvu stiliumi rungtyse. 50 m jis įveikė per 35,44 sek. ir iš 36 plaukikų finišavo antras. Dukart ilgesnį atstumą jis nuplaukė per 1 min 23,01 sek. ir laimėjo trečią vietą. Rungtyje dalyvavo 21 berniukas.

13 m. berniukų grupėje ant nugalėtojo pakylos lipo krūtine plaukęs Neilas Vaičiulis (treneris E. Šiautkulis). 100 m šiaulietis nuplaukė per 1 min 14,75 sek. ir užnugaryje paliko 20 varžovų. Dukart trumpesnę distanciją tuo pačiu stiliumi jis įveikė per 33,70 sek. ir laimėjo sidabro medalį. Rungtyje dalyvavo 24 plaukikai.