Sportas2017 m. Spalio 17 d. 11:57

Iš Kauno dvi plaukikės grįžo su apdovanojimais

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

17292

Iš tarptautinių plaukimo varžybų „Kauno plaukimo mokyklos taurė – 2017“ su medaliais grįžo dvi Šiaulių plaukimo mokyklos "Delfinas" sportininkės.

Trenerio Kęstučio Jankevičiaus auklėtinė Gustė Šimkutė 11-12 m. amžiaus grupėje susižėrė tris pirmąsias vietas. 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtį ji įveikė per 2 minutes 27,52 sekundės ir nurungė 39 varžoves. Tokį pat atstumą nugara ji nuplaukė per 2 minutes ir 35,94 sekundės. Šioje rungtyje dalyvavo 19 mergaičių. Dukart trumpesnį nuotolį Gustė įveikė per minutę ir 12,36 sekundės ir iš 27 sportininkių taip pat buvo nepralenkiama. Trečios vietos laimėjimą jai pavyko iškovoti plaukiant 100 m laisvu stiliumi (per minutę 8,30 sekundės). Šioje rungtyje varžėsi 52 plaukikės.

Kita to paties trenerio auklėtinė toje pačioje amžiaus grupėje iškovojo du sidabro medalius. 100 m peteliške Giedrė Skrodenytė iš 23 sportininkių atplaukė per minutę ir 14,48 sekundės, o tą patį atstumą kompleksu ji iš 30 dalyvių įveikė per minutę ir 17,16 sekundės.

Visi į Kauną vykę šiauliečiai pagerino asmeninius plaukimo rezultatus.