Sportas2018 m. Balandžio 6 d. 08:55

Iš Europos čempionato – su medaliais

Marijampolė

Medaliais pasipuošė visi trys „Fortūnos“ sportininkai: (iš kairės) Giedrė Vidžiūnienė, Rimantas Simokaitis ir Simona Bakšytė. Organizatorių nuotr.

Gintarė MartinaitienėŠaltinis: Etaplius.lt

33735

Baltarusijoje, Ašmenos mieste, vyko Europos klasikinio štangos spaudimo ir jėgos trikovės taurės varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Lietuvos, Armėnijos, Lenkijos, Belgijos ir Gruzijos. Tarp 18 Lietuvos sportininkų buvo ir trys sporto klubo „Fortūna“ atstovai.

Giedrė Vidžiūnienė dalyvavo štangos spaudimo ir jėgos trikovės rungtyse. Pirmą varžybų dieną svorio kategorijoje iki 84 kg ji iškėlė 55 kg ir užėmė pirmą vietą. Antrą dieną jėgos trikovės varžybose G. Vidžiūnienė pritūpė su 100 kg, išspaudė 57,5 kg, atkėlė 130 kg – iš viso surinko 287,5 kg ir iškovojo antrą vietą. Simona Bakšytė išspaudė 52,5 kg ir svorio kategorijoje iki 63 kg užėmė antrą vietą. Puikiai pasirodė ir sportininkių treneris Rimantas Simokaitis. Jis iškėlė 170 kg ir užėmė pirmą vietą svorio kategorijoje iki 120 kg.