Iš Baltijos šalių dailiojo plaukimo čempionato – su medaliais

Šiauliai

Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“Šaltinis: Etaplius.lt

252762

Plaukimo centro „Delfinas“ sportininkės grįžo su apdovanojimais iš Tartu (Estija), kur lapkričio 25–27 dienomis vyko pirmą kartą organizuotas Baltijos šalių dailiojo plaukimo čempionatas.

Čempionato dalyvės rungtyniavo šešiose amžiaus grupėse. 12 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje, solo rungties čempione tapo laisvąją programą atlikusi Miglė Poškevičiūtė, sulaukusi aukšto įvertinimo - 121,2810 balo. Jaunių grupėje, toje pačioje rungtyje sidabro medalį laimėjo Ieva Kazlauskaitė. Jai teisėjai skyrė 65,5667 balo.

Toje pačioje amžiaus grupėje, duetų rungtyje laisvąją programą pademonstravusios Luknė Liandzbergaitė ir Miglė Dambrauskaitė tapo čempionėmis (73,9000), o Beata Gineitytė ir Saulė Poškutė (71,6000 balo) - vicečempionėmis. Merginų grupė (B. Gineitytė, Ula Lazultkaitė, S. Poškutė, I. Kazlauskaitė, Miglė ir Rugilė Poškevičiūtės, Austėja Vaitkutė, Rugilė Sugaudytė, Jorė Vitkauskaitė) kombi rungtyje dalyvavo viena. Už pasirodymą teisėjai šiaulietėms skyrė 69,1333 balo. 13-15 m. mergaičių grupėje solo rungties vicečempione po laisvosios programos tapo Rugilė Poškevičiūtė (125,7667). Toje pačioje amžiaus grupėje, duetų rungtyje nedaug nuo nugalėtojų atsiliko R. Poškevičiūtė ir Austėja Vaitkutė (124,4622), o trečią vietą užėmė Rugilė Sugaudytė ir Jorė Vitkauskaitė (111,7409). Suaugusiųjų grupėje vienintelė pasirodė Urtė Dambrauskaitė (68,9000), solo rungtyje paruošusi laisvąją programą.

Sportininkes čempionatui ruošė „Delfino“ trenerės Kristina Zajauskienė ir Jurga Dimšienė. Baltijos šalių dailiojo plaukimo čempionate dalyvavo sportininkės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Austrijos. Tikimasi, kad ateityje čempionatas taps tradiciniu.