Irma Jurgelevičiūtė savo kolegai Gintautui Brokui: „Tau trūko bučinių“

LNK2023-12-20-13h19m16s557
Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Visai neseniai nostalgiškos muzikos gerbėjus pasiekė nuostabi žinia – 30-mečio proga grupė „Dinamika“ grįžta į sceną ir surengs koncertus didžiausiose šalies scenose. O šį trečiadienio vakarą, jaukiai ir kalėdiškai įsikūrusioje LNK laidos „Šeškinės 20“ studijoje grupės nariai Gintautas Brokas ir Irma Jurgelevičiūtė dalinsis istorijomis iš grupės gyvenimo auksiniais laikais.

Paklaustas, ar labai viskas skiriasi tada ir dabar, Gintautas turėjo itin konkretų atsakymą.  „Viskas buvo kitaip. Grupės gyvavimo pradžia buvo labai lengva. Labai paprasta, lengva, elementari, mums viskas puikiai sekėsi. Mus labai greitai žmonės pamilo.

Aš net nežinau, už ką pamilo – už dainas, už žmones, už dar kažkokius dalykus. Nebuvo jokių sunkumų. Mes buvome idealistai. Net gi aš būdamas už juos vyresnis, buvau idealistas. Mes dirbdavome ne už atlyginimą, o tam, kad mes kaifuotumėme nuo savo darbo, nuo pirmųjų dainų, nuo pirmųjų įrašų studijoje ir t.t. Tai ir buvo pagrindinis dalykas, viskas buvo iš pašaukimo, idealo ir sugebėjimo kažką duoti žmonėms“, – pasakos Gintautas. 

Prisimindama koncertinius turus po visą Lietuvą, Irma pasakojo, kad su grupe jiems teko koncertuoti visose šalies salėse, o kai kuriose – net po dešimtis kartų. O kalbėdama apie tuo metu nešildomus viešbučius, kuriuose tekdavo apsistoti, atlikėja pasidalino istorija, kurią atsimena iki šiol. „Veždavomės savo šildomus ventiliatorius, kurie labai garsiai veikdavo. Gyvenome su drauge kambaryje ir tas ventiliatorius skleidė tokį garsą, lyg kažkas už sienos garsiai mylisi.

Kaip į ritmą daužosi kažkas. Jau net su šluota į lubas buvau pradėjusi daužyti, kad tyliau, kaip galima taip ilgai ir garsiai mylėtis?! Pabandėm išjungti ventiliatorių ir viskas liovėsi. Tai iki šiol atsimenam šitą įvykį, kad buvom fainai apgautos“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ smagią istoriją prisimins Irma. 

Koncertuose grupės „Dinamika“ gerbėjai galės išgirsti hitus „Ačiū Tau“, „Meilės lietus“, „Palinkėk man gero vėjo“, „Pirmoji naktis“. Tačiau pasak Gintauto, kad kartais dainos, kurias iškart pamildavo klausytojai, vos per atsitiktinumą patekdavo į jų repertuarą. „Taip, turime labai primityvią dainą, kurią sukūriau tik tam, kad man trūko vienos dainos pilnai programai. Dainą „Pabučiuok mane“ parašiau per pusę valandos“, – atskleis G. Brokas. 

„Aš galvojau, kad taip buvo todėl, kad tau bučinių trūko“, – juokaus Irma.

„Bučinių visada trūksta, jų niekada nebūna per daug“, – su šypsena kalbės Gintautas.

Dar daugiau „Dinamikos“ istorijų ir dainų – šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.