Ir artimieji džiaugsis, ir piniginė neliūdės

Šiauliai
Freepik nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Jau visai tuoj pat šv. Kalėdos suburs šeimas prie bendro stalo, kvies dalytis ne tik šių metų džiaugsmais ir rūpesčiais, bet ir kruopščiai apgalvotomis dovanomis. Tiems, kurie dar vis suka galvas, kaip pradžiuginti artimiausius šeimos narius ar save pačius, viena didžiausių Šiaurės Lietuvoje telekomunikacijų bendrovių „Splius“ siūlo pasinaudoti jų akcija „Verta“ ir sveikinti taip, kad ir mylimi žmonės džiaugtųsi, ir piniginė neliūdėtų.

Viena dovana – visai šeimai

Šiais laikais vis dažniau stengiamasi, kad dovanos ne tik džiugintų akį, bet ir būtų praktiškos, todėl renkamasi padovanoti vieną – bet gerą – dovaną visai šeimai. Vaikai, žinoma, be dovanėlių niekaip neapsieis: kaip be Kalėdų Senelio, žaislų ir saldainių? Tačiau suaugusieji neretai mieliau renkasi pasidovanoti kelionę, atsinaujinti kokį nors baldą ar buitinę techniką.

Visgi tokios dovanos nėra pigios, ypač šiuo visiems nelengvu laikotarpiu. „Splius“ kviečia klientus pasinaudoti akcija „Verta“ ir įsigyti išsvajotą televizorių ar dulkių siurblį-robotą dabar, o išsimokėti per 36 mėnesius.

Įmonės rinkodaros direktorė Inga Karickienė pastebi, kad apie šią akciją žino ne visi klientai: „Dalis žino, sėkmingai naudojasi ir ima net po antrą ar trečią prekę, tačiau ne visi. Kai kurie klientai susiduria pirmą kartą: kai pareklamuojame, kad turime vieno ar kito modelio televizorių už patrauklią kainą, tada ir padaugėja užsakymų.“

Ir sau, ir artimiesiems

Švenčių, ypač šv. Kalėdų, metu svarbu pagalvoti ne tik apie artimuosius: šeimos narius, draugus, bet ir apie save. Visų norai ir poreikiai yra skirtingi, todėl „Splius“ siūlo pačių įvairiausių, tačiau kiekvieniems namams reikalingų prekių.

Dauguma žmonių neįsivaizduoja savo vakarų be televizijos – žinių, įtraukiančio filmo ar mėgstamo serialo. O tam, kad poilsis namie būtų dar mielesnis, reikalingas kokybiškas televizorius. „Esame atrinkę populiarius „Samsung“, LG, „Xiaomi“ modelius. Tai yra dažniausia dovana namams, ypač prieš didžiąsias šventes: šv. Kalėdas, šv. Velykas“, – sako I. Karickienė.

Kita paklausi dovana namams – dulkių siurblys-robotas. Tokia dovana džiaugtųsi kiekviena šeima: kas gali būti geriau nei švarūs namai keliais mygtukų paspaudimais? „Splius“ tinklalapyje, skiltyje „Prekės“, tikrai galima išsirinkti ir nešiojamąjį kompiuterį ar planšetę, belaides ausines, kamerą. Tai puiki dovana ne tik jaunuoliui, paaugliui, bet ir pačiam sau – tokia įranga daugumą žmonių lydi kasdien.

Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį, kad prekių pasiūla kinta: vieną dieną gali būti tam tikrų televizorių, o kitą – nebe. Todėl, išsirinkus norimą įrenginį, vertėtų nedelsti ir kreiptis el. paštu, telefonu ar interneto puslapyje www.splius.lt spustelint mygtuką „Užsakyti“ – tokiu atveju, apdorojus informaciją, su klientu susisieks specialistas ir aptars visas pirkimo detales.

Klientams – pačios palankiausios sąlygos

Ne viena įmonė siūlo prekes įsigyti išsimokėtinai, tačiau visur sąlygos skirtingos: ir išsimokėjimo laikotarpis skiriasi, ir suma, kurią, laikui bėgant, teks primokėti. „Splius“ siūlo itin palankų variantą: esami įmonės klientai už išsimokėtinai nusipirktas prekes be jokio pabrangimo mokesčio gali atsiskaityti net per 36 mėnesius.

„Ne visi žmonės supranta: pas konkurentus randa tą pačią prekę 10 Eur pigiau ir nebeskaičiuoja. Ten galbūt be pabrangimo išsimokėti galės per 10 mėnesių, o ilgesnis terminas kainuos papildomai. Apskaičiavus per 36 mėnesius, t. y. trejus metus, kaina išeina gerokai didesnė“, – pasakoja įmonės rinkodaros direktorė.

Kitas akcijos „Verta“ privalumas nuolatiniams „Splius“ klientams – viena sąskaita. Taigi nereikia sudarinėti sutarčių su lizingo bendrovėmis, prisiminti dar vieno mėnesinio mokesčio, kurį būtina sumokėti, – viskas pateikiama vienoje sąskaitoje, kartu su kitais mokesčiais už „Splius“ suteiktas paslaugas.

Dažnai, nusipirkus didesnę prekę, pavyzdžiui, televizorių, kyla problema ją atsigabenti namo, ypač jei žmogus pats neturi transporto priemonės. Samdyti kurjerius ir priskaičiuoti dar keliasdešimt eurų už pristatymą? Prašyti artimųjų? „Splius“ išspręs šią problemą už jus: darbuotojai televizorių nemokamai atveš, užneš ir prijungs. Beliks tik pasispraginti kukurūzų, įsitaisyti ant sofos ir mėgautis filmu!

Reklama