Intymūs garsai miegamajame: tyrimas atskleidė, kodėl moterys dejuoja sekso metu

Intymūs garsai miegamajame: tyrimas atskleidė, kodėl moterys dejuoja sekso metu
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Užsienio spauda

Įkaitus atmosferai miegamajame, kai kurios poros taip atsipalaiduoja, kad jų meilės žaidimus girdi net už sienos gyvenantys kaimynai. Iš lovos sklindančios aistringos dejonės lyg ir turėtų parodyti, kad poros seksualinis gyvenimas išties labai audringas. Visgi tyrimas parodė, kad moters dejonės sekso metu ne visada reiškia, kad moteris patyrė orgazmą. Priežastis gali būti ir kita.

Centrinio Lanšyro universiteto (Prestonas, Jungtinė Karalystė) mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 71 moteris nuo 18 iki 48 metų amžiaus. Joms buvo užduota keletas klausimų, ypač apie orgazmų dažnumą, taip pat būdą, naudojamą jiems pasiekti.

Tyrėjai pateikė išvadą, kad dauguma moterų nebūtinai dejuoja iš malonumo. Iš tiesų 87% moterų tai daro norėdamos „padidinti savo partnerio pasitikėjimą savimi“. Nemaža dalis moterų nurodė, kad dejuoja norėdamos „paspartinti partnerio ejakuliaciją“. 66% apklaustųjų teigė, kad dejavimą pasitelkia norėdamos „ numalšinti diskomfortą / skausmą “ ar net „ nuobodulį ir nuovargį“.

Moterys pirmenybę teikia partnerio malonumui

Tai jau ne pirmas tyrimas, kuriame atskleidžiama, kad moterys sekso metu linkusios malonumą imituoti. 2021 metais atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad 57% moterų sekso metu bent kartą yra imitavusios orgazmą. Priežastis – įtikti partneriui, jo ​​neįskaudinti ar net sutrumpinti seksualinius santykius.