Internautai šokiruoti: „influencerė“ prie mirusio tėvo karsto surengė seksualią fotosesiją

Internautai šokiruoti: „influencerė“ prie mirusio tėvo karsto surengė seksualią fotosesiją
Pasaulis
Reddit.com nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Socialiniai tinklai ir „influenceriai“ jau tapo įprasta mūsų gyvenimo dalimi. Nuomonės formuotojai uždirba nemenkas sumas demonstruodami savo sekėjams ką valgo, kur pramogauja, kokias grožio priemones naudoja ir dalindamiesi įvairiomis asmeninio gyvenimo detalėmis.

Ir nors tai nieko nebestebina, nuotraukos, kurias savo Instagramo paskyroje paskelbė viena jauna amerikietė, žaibiškai išplito visame pasaulyje ir sukėlė šoką. Moteris įsiamžino laidojimo namuose prie atviro savo mirusio tėvo karsto. Labiausiai jos sekėjus šokiravo tai, kad mergina ne tik neatrodė gedinti, bet ir stengėsi seksualiai pozuoti, o jos ganėtinai atvira apranga taip pat sukėlė daugeliui klausimų.

Vienoje nuotraukoje „influencerė“ pasipuošusi trumpa juoda suknele atviru pečiu ir ganėtinai gilia iškirpte. Prie karsto ji pozuoja su šypsena veide. Kitoje nuotraukoje moteris stovi žaismingai pakėlusi koją ir, regis, stengiasi pademonstruoti savo apvalumus.

Šios nuotraukos it virusas išplito internete ir sukėlė socialinių tinklų vartotojų pyktį bei pasišlykštėjimą. Internautai tokį elgesį vadino nesuvokiamu.

„Kas tu per dukra? Nejau neturi nei lašo pagarbos savo mirusiam tėvui?“ – vieną iš nuotraukų komentavo moters sekėja.

„Ar šiame supuvusiame „influencerių“ pasaulyje nebėra nieko švento?  Kas buvo šitos karvės galvoje, kai ji darėsi ir kėlė į socialinius tinklus šias siaubingas nuotraukas? Ar net tikro tėvo mirtis šiais laikais kai kam tampa priemone surinkti daugiau patiktukų socialinėje erdvėje? Nebesuprantu, kokioje visuomenėje mes gyvename“,  – piktinosi kitas komentatorius.

Žmonės ragino moterį ištrinti šias absurdiškas ir, jų manymu, mirusiojo atminimą žeminančias nuotraukas.