Inovatyvaus švietimo patirtys – per Erasmus+ projektus

Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija, jau dešimtmetį vykdanti nuotolinį mokymą užsienyje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių vaikams, nuolatos ieško būdų, kaip į ugdymo procesą įdiegti naujausias technologijas, moderniausius mokymo(si) metodus.

Tad 2021-2022 metais, vykdydami „Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo projektą „Inovatyvios kompetencijos efektyviam mokymui per tarptautinę patirtį “ Nr. 2021-1-LT01-KA122-SCH-000014400“,  mokyklos administracija – direktorius Kęstutis Šaltis ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Mindaugas Malcevičius – vyko į Tenerifę, kur dalyvavo penkių dienų skaitmeninio švietimo mokymuose, anglų kalbos mokytoja Vaida Buitvidienė  ir vokiečių bei anglų kalbų mokytoja Inga Urbonienė  vyko į Prancūziją mokytis modernių skaitmeninių technologijų ir mokymo metodų užsienio kalbų pamokoms, geografijos mokytoja Žydrūnė Jankaitienė vyko į stažuotę Italijoje apie mokinių ugdymą netradicinėse erdvėse, ekologiškumą.

 

Sandoros“ progimnazijos pedagogai mokėsi kartu su švietimo ekspertais iš Čekijos, Vokietijos, Rumunijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, išbandė kelioliką visame pasaulyje švietimiečių naudojamų skaitmeninių mokymo(si) aplinkų programų bei aplikacijų, inovatyvių mokymo metodų ir būdų. Mokymų metu dalyviai ne tik susipažino su pačiais įvairiausiais skaitmeniniais įrankiais, bet atliko ir įvairias kūrybines užduotis, dalyvavo diskusijose, rengė prezentacijas, keitėsi gerąja patirtimi. Visi kursų dalyviai sutaria, kad  itin naudinga tokių kursų dalis – ir tarpkultūrinis bendradarbiavimas. 

Reklama