Informacija Šiaulių miesto daugiabučių namų pirmininkams ir administratoriams

MVA kibirėliai
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. visų šalies gyventojų laukia atskiras maisto ir virtuvės atliekų surinkimas. Šiaulių mieste prie daugiabučių namų naujai įrengtų pusiau požeminių konteinerių aikštelių bus pastatyti 300 vnt. specialių konteinerių, į kuriuos turės būti metamos maisto ir virtuvės atliekos.

Kviečiame daugiabučių namų pirmininkus ir administratorius pasinaudoti išskirtine galimybe nemokamai aprūpinti administruojamo daugiabučio namo gyventojus reikiamomis priemonėmis ir naujuosius metus pasitikti jau pasiruošus!

Atkreipiame dėmesį, jog kibirėlių skaičius yra labai ribotas, o jų išdalinimas vyks iki 2023 m. gruodžio 31 d.

Dovanosime naujus, patogius naudoti, optimaliausios (7 litrų) talpos kibirėlius, skirtus maisto ir virtuvės atliekoms. Apie tai, kas yra maisto ir virtuvės atliekos, ką (ne)galima mesti į maisto ir virtuvės atliekų konteinerį ir kaip bus tvarkomos surinktos atliekos gyventojai kviečiami skaityti VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro interneto svetainėje, adresu www.sratc.lt/mva.

Ką turėtų daryti pirmininkai ir administratoriai, norėdami gauti kibirėlius?

  1. Pasiruošti informaciją (kiekvienam namui atskirai): adresas, kiek daugiabučiame name yra butų, kuriems planuotumėte suteikti kibirėlius;

  2. Skambinti telefonu (8 41) 421 599 (arba pranešti el. paštu info@sratc.lt apie poreikį nurodant kaip galime su Jumis susisiekti);

  3. Išgirdus pasirinkti norimą temą – spausti 2;

  4. Pasirinkti Šiaulių miestas – spausti 1;

  5. Atsiliepus darbuotojui pasakyti, jog skambinama dėl kibirėlių;

  6. Suteikti reikiamą informaciją, kad galėtume Jums perduoti kibirėlius.

Dėkojame už bendrą darbą.