Dėl taupomo Akmenės miesto gatvių apšvietimo – gyventojų skundai

Dėl taupomo Akmenės miesto gatvių apšvietimo – gyventojų skundai
Akmenė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Akmenės rajonas – viena pirmųjų savivaldybių, pranešusių apie taupymo sumetimais išjungiamus fontanus ir trumpinamą gatvės apšvietimo laiką. Panašu, kad šio sprendimo padarinius gyventojai jau pajuto – pasigirdo skundų apie tamsias gatves ir prašymų apšviesti nejaukius ruožus.

Savivaldybė pripažįsta gavusi Akmenės miesto gyventojų, kuriems nejauku tamsoje vėlyvais vakarais grįžti iš darbo, kreipimąsi – prašymą apšviesti Akmenės miesto Stoties gatvę nuo darželio „Gintarėlis“ iki Stoties aikštės – gal vėlų vakarą galėtų šviesti bent keli žibintai visoje gatvėje?

Pasak savivaldybės, šiuo sudėtingu laikotarpiu, kylant elektros kainoms, turime ieškoti ekonominių sprendimų ir galvoti apie tai, kaip taupyti energetinius išteklius ir lėšas, kad galėtume išgyventi ateityje. Todėl visose seniūnijose, kartu ir Akmenės seniūnijoje, priimtas sprendimas gatvių apšvietimo laiką trumpinti, o nuo tam tikros valandos – išjungti. Stoties gatvės apšvietimo tinklas ties darželiu „Gintarėlis“ buvo sugedęs – šiuo metu gedimai pašalinti, ir gatvė apšviečiama iki 23 val. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Pasikeitus ekonominei situacijai bus peržiūrimas gatvių apšvietimo laikas.