Incidento tarp Kauno prokuroro ir A. Kandroto-Celofano aplinkybių patikslinimas pavestas Klaipėdos komisariatui

20161031_140647 (2)
Klaipėda
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Siekiant objektyvumo ir nešališkumo generalinės prokurorės Nidos Grunskienės iniciatyva medžiaga dėl trečiadienį kilusio incidento tarp Kauno apygardos prokuratūros prokuroro Ovidijaus Vasiliausko ir kaltinamojo Antano Kandroto-Celofano, aplinkybių patikslinimui ir sprendimo priėmimui perduota iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato į Klaipėdos apskrities VPK.

N. Grunskienės pavedimu, generalinės prokuratūros Vidaus tyrimų skyriui pavesta atlikti vidaus tyrimą ir pateikti išvadą dėl tarnybinio patikrinimo tikslingumo, nurodoma išplatintame prokuratūros pranešime.
 
Kaip Elta skelbė anksčiau, portalas „Delfi“ pranešė, kad trečiadienį Kauno apygardos teisme nagrinėjant baudžiamąją bylą, kurioje A. Kandrotas-Celofanas yra kaltinamas finansiniais nusikaltimais, Kauno apygardos prokuroras O. Vasiliauskas pasiūlė teismui minėtam kaltinamajam skirti 5 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Po teismo posėdžio A. Kandrotas-Celofanas bandė nufilmuoti ir pakalbinti O. Vasiliauską, tačiau, kaip matyti vaizdo įraše, A. Kandrotui-Celofanui priėjus prie prokuroro, ekrane sušmėžavo tamsus daiktas ir telefonas krito ant žemės.
 
Anot „Delfi“, A. Kandrotas-Celofanas kaltina prokurorą O. Vasiliauską, kad šis viešoje vietoje, Kauno apygardos teismo prieigose, rankine išmušė jam iš rankų telefoną „iPhone 14 Pro“ ir jį apgadino. A. Kandrotas-Celofanas teigia, kad prokuroras, esą smūgiuodamas rankine, pataikė ir jam į veidą, dėl šio incidento jis kreipėsi į policiją.
 
Prokuroras O. Vasiliauskas „Delfi“ plačiau incidento nekomentavo, tik teigė, kad pats parašė pareiškimą policijai dėl jo terorizavimo.
 
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai „Delfi“ patvirtino trečiadienį gavę ir A. Kandroto-Celofano, ir prokuroro O. Vasiliausko pareiškimus.