„Imperial“ siūlo prabangų poilsį nuo kasdienybės – „All inclusive“ paketas leis pamiršti visus rūpesčius

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Viešbutis ir restoranas „Imperial“ Lietuvos gyventojams siūlo atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Prabangiai ir apie nieką negalvojant ilsėtis galima ne tik svečiose užsienio šalyse, bet ir mūsų šalies širdyje – Vilniuje. Unikalus paslaugų paketas „All inclusive“ leis atitrūkti nuo kadienybės rūpesčių, mėgautis poilsiu ir išskirtiniu maistu. Tad kaip organizuojamas karališkas poilsis?

Kai norisi trumpo, bet kokybiško poilsio

Viešbutis ir restoranas „Imperial“ parengė visą kompleksinį paslaugų paketą, kuris leis atsipalaiduoti, pailsėti nuo darbų ir atsikvėpti nuo greito gyvenimo tempo bent kelioms dienoms ar savaitgaliui. „All inclusive“ paslauga garantuoja tai, kad visais viešnagės rūpesčiais bus pasirūpinta savo darbą išmanančių profesionalų – nuo šilto svečių pasitikimo, apgyvendinimo prabangiuose viešbučio kambariuose, SPA malonumų bei gourmet virtuvės patiekalų pusryčiams, pietums ir vakarienei.

„Imperial“ pastate įrengtos net šešios erdvės, pritaikytos tiek šventėms, banketams, posėdžiams, tiek ir ramiam poilsiui. Privačią, prabangią ar elegantišką erdvę sau ras kiekvienas. Viešbutyje  taip pat įrengta sporto salė, SPA zona su sūkurine vonia ir mini baseinu su sūkurinėmis srovėmis.

„Norime parodyti, kad ne tik Turkijoje ar Egipte galima pamiršti visus kamuojančius rūpesčius ir atsipalaiduoti. Tai prabangus kelių dienų poilsis, o į paslaugą įskaičiuota viskas, ko gali prireikti. Mes lepiname savo svečius ir pasitinkame juos su gero šampano taure, garantuojame maksimalų poilsį, rūpestį ir skanų maistą. Tai idealus variantas visiems, kurie neturi laiko ilgoms atostogoms“, – sako „Imperial“ viešbučio ir restorano vadovas Olegas Vasinas.

Kompleksinis paketas „All inclusive“, pasak Olego Vasino, yra skirtas daugiausia Lietuvos gyventojams, nes tai kelių dienų maksimalus poilsis. „Imperial“ yra įsikūręs itin patogioje vietoje – pačioje sostinės širdyje – senamiestyje. Todėl ilsintis bus galima pasivaikščioti Vilniaus gatvėmis, aplankyti visus svarbius kultūros objektus.O tuo metu viešbučio personalas pasirūpins patogia viešnage ir padės įgyvendinti svečių norus. Klasicistinis interjeras, prabanga alsuojančios stiliaus detalės, aukščiausių standartų aptarnavimas leis pasinerti į tikrą karališką poilsį.

„Imperial“ unikalumas slypi istorijoje

Viešbutis „Imperial“, turintis 5 Plius žvaigždučių kategoriją pagal Europos viešbučių klasifikaciją, įsikūręs išskirtiniame pastate, apie kurį dokumentuose minima nuo XVI a. Nuo pat pradžios pastate buvo teikiamos apgyvendinimo ir su tuo susijusios paslaugos. II aukšte buvo įrengti nuomojami kambariai, I aukšte – užeiga, krautuvėlės, rūsyje – alaus varykla bei ledainė.

2005 metais pastatas buvo pilnai rekonstruotas – pakeisti pamatai, įgilintas rūsys, sutvirtintos išorinės bei vidinės laikančiosios sienos, iš naujo išlietos perdangos, pristatytas vienas aukštas, bei papildomai įrengta palėpė, dengta molinėmis čerpėmis.

Po rekonstrukcijos įrengti 55 kambariai „La Belle Époque“ stiliumi. „Imperial“ komanda, renkantis „All inclusive“ paketą, kiekvienam svečiui padės atrasti jam tinkančią ir jo lūkesčius pateisinančią erdvę. Poilsiautojai turi galimybę rinktis dvivietį, verslo klasės dvivietį, poilsiui su vaikais pritaikytą ar vieną iš karališkųjų kambarių.

„All inclusive“ paketas

Šio paketo įgyvendinimui reikia išankstinio „Imperial“ komandos pasiruošimo, todėl paslauga bei visa jo eiga turi būti suderinama ir apmokama iš anksto.

Sutinkant svečią, jam yra pateikiamas pasitikimo gėrimas bare „California Tapas & Wine“ bei pasiūlomi galimi vakarienės laikai restorane  „Imperial“. Svečias yra supažindinamas su kitais paketo išskirtinumais – neribotais gėrimais ir užkandžiais poilsio vietoje.

Į „All inclusive“ paketą įtraukiamos ir šios paslaugos – pusryčiai, internetas, minibaras, sporto salė, svekatingumo kompleksas privačiam apsilankymui.

Skaniausi patiekalai ir nepriekaištinga restorano aplinka

Viešbutis „Imperial“ garsėja virtuvės subtilybėmis ir gurmaniškais šefo kurtais patiekalais. Viešbutyje įsikūręs restoranas yra vienas iš nedaugelio „Premium“ klasės, siūlantis ypatingai rafinuotus bei išskirtinius klasikinius meniu. Restorano virtuvė įrengta pagal paskutinius kulinarijos madų standartus – nuo kompiuterizuotos įrangos maisto gamybai iki atviros ugnies anglies griliaus.

Įsigijusieji „All inclusive“ paslaugų paketą bus maloniai nustebinti aukštosios virtuvės patiekalais. Viešnagės metu svečiai bus vaišinami pasitikimo gėrimais, šefo ruoštais užkandžiais. Poilsiaujant nereikės sukti galvos, kur skaniai pavalgyti – pakete įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Restoranas „Imperial“ gali pasiūlyti platų pasirinkimą skaniausių šefo ruoštų patiekalų. Estetiška aplinka, patyrę padavėjai, nepriekaištingas aptarnavimas, kruopščiai pagamintas ir paserviruotas maistas sukurs šventinę nuotaiką.

Jaukiai vakarus leisti galima ir restorano vidiniame kiemelyje. Natūralia žaluma puošta erdvė, geriausi vynai bei platus restorano meniu garantuoja, kad svečiai patirs neišdildomų įspūdžių.

Restorane „Imperial“ kompleksinį poilsio paketą įsigiję svečiai galės mėgautis ne tik užkandžiais ir aukštosios virtuvės patiekalais, bet ir apsilankyti minibare, užsisakyti užkandžių pagal savo norus ir poreikį.

Reklama